Rywal The Sims zalicza kolejne opóźnienie. Twórcy Life by You potrzebują więcej czasu

Patrycja Pietrowska
2024/05/21 09:30
0
0

Paradox po raz kolejny opóźnia premierę Life by You.

Jakiś czas temu na horyzoncie pojawił się potencjalny konkurent dla serii The Sims – Life by You od Paradoxu. Symulator życia miał trafić na rynek 4 czerwca 2024 roku, jednak zainteresowani nie otrzymają tytułu w zapowiadanym terminie. Okazuje się bowiem, że gra zalicza kolejne opóźnienie, a twórcy potrzebują więcej czasu na dopracowanie produkcji.

Rywal The Sims zalicza kolejne opóźnienie. Twórcy Life by You potrzebują więcej czasu

Life by You z kolejnym opóźnieniem

Jak poinformowali na forum Paradoxu twórcy Life by You, tytuł nie zadebiutuje we wczesnym dostępie 4 czerwca 2024 roku. Wiceprezes firmy, Mattias Lilja, przekazał, że „potrzebny jest dodatkowy czas na prace nad grą”. Co jednak najistotniejsze – nie został podany nowy termin premiery.

GramTV przedstawia:

Po długim namyśle z przykrością ogłaszamy, że zdecydowaliśmy się wycofać datę premiery Life by You we wczesnym dostępie, ustaloną wcześniej na 4 czerwca. Nie była to łatwa decyzja, zwłaszcza że rozumiemy oczekiwania i ekscytację ze strony graczy. Uważamy jednak, że potrzebny jest dodatkowy czas na prace nad grą. Chociaż chcielibyśmy zobowiązać się do nowego terminu premiery, uważamy, że rozsądniej jest wstrzymać się z deklaracjami, niż podać nową datę, której nie możemy być pewni. – przekazał Mattias Lilja.

Nie pozostaje zatem nic innego jak cierpliwie wyczekiwać na kolejne komunikaty ze strony studia. Wszystko wskazuje na to, że Life by You wymaga jeszcze dopracowania, a deweloperzy nie chcą oddawać w ręce graczy niedokończonego produktu. Na koniec warto przypomnieć, że premiera gry była już dwukrotnie opóźniana.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!