Ruszyła zbiórka na Green Hell: The Board Game. Ponad połowa kwoty już zebrana

Mikołaj Ciesielski
2021/08/04 17:45
0
0

Planszową adaptację gry studia Creey Jar można wspierać na platformie Kickstarter.

Ruszyła zbiórka na Green Hell: The Board Game. Ponad połowa kwoty już zebrana

Wczoraj na platformie Kickstarter ruszyła kampania crowdfundingowa Green Hell: The Board Game, o której po raz pierwszy informowaliśmy Was pod koniec kwietnia. Planszowa adaptacja produkcji studia Creepy Jar cieszy się sporym zainteresowaniem, ponieważ w 24 godziny od uruchomienia zbiórki udało się zebrać ponad połowę kwoty niezbędnej do sfinansowania gry.

W chwili pisania tej wiadomości Green Hell: The Board Game wsparło 446 osób, a suma wpłat wynosi 196,514 zł. Aby zbiórka zakończyła się sukcesem, twórcy muszą zebrać 350,000 zł. Do końca kampanii pozostało 19 dni. Zainteresowani mogą wesprzeć projekt na platformie Kickstarter.

Warto także dodać, że w skład gry wchodzą cztery grywalne postacie, ponad 100 kart stanowiących elementy mapy, 154 kafelki potrzebne do wytwarzania przedmiotów, ponad 230 innych kart i tokenów, a także 14 kostek i wieża do rzutów kośćmi. Podstawowy zestaw wyceniono na 445 złotych, ale może on zostać rozszerzony o dodatki, takie jak np. unikatowe upiorne drzewo do rzutów kośćmi czy insert umożliwiający organizację elementów gry w pudełku.

Przypomnijmy, że Green Hell: The Board Game to kooperacyjna gra survivalowa, w której bawić może się jednocześnie czterech graczy. Podczas rozgrywki użytkownicy wcielą w Eksperta Survivalu, Medyka, Przewodnika lub Naukowca. Każda postać będzie posiadać określony zestaw umiejętności, a do osiągnięcia celu niezbędna będzie dobra współpraca wszystkich uczestników wyprawy.

Głównym zadaniem jest odnalezienie Jake’a Higginsa, głównego bohatera komputerowej gry Green Hell. Planszowa adaptacja produkcji studia Creepy Jar ma również wyróżniać się „wysokim poziomem nieprzewidywalności rozgrywki” za sprawą innowacyjnego systemu tworzenia rozrastającej się dżungli, który będzie oparty o modułową, na pół losową konfigurację planszy.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!