RPG dla fanów Fallouta trafi dzisiaj do graczy. Premiera Broken Roads na PC i konsolach

Patrycja Pietrowska
2024/04/10 13:30
0
0

Wyczekiwany tytuł wkracza na rynek.

Pod koniec marca poznaliśmy ostateczną datę premiery Broken Roads. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, RPG dla fanów Fallouta trafi na rynek dzisiaj – 10 kwietnia 2024 roku. Wyczekiwany tytuł ukaże się na komputerach osobistych oraz konsolach.

RPG dla fanów Fallouta trafi dzisiaj do graczy. Premiera Broken Roads na PC i konsolach

Premiera Broken Roads na PC oraz konsolach PlayStation i Xbox

Już dzisiaj gracze będą mogli cieszyć się przygotowanym przez Drop Bear Bytes RPG w stylu Fallouta. Broken Roads będzie dostępne od godziny 19:00 na PC (za pośrednictwem Steam) oraz na konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Aktualnie grę możemy zakupić w przedsprzedaży w Xbox Store w cenie 166,49 zł. Po premierze cena wzrośnie do 184,99 zł.

Broken Roads jest grą zrodzona z miłości do tradycyjnych komputerowych RPG-ów, w której gracze przemierzają opustoszałą Australię przyszłości, jednocześnie chłonąc bogatą i angażującą historię świata przedstawionego. Gra łączy elementy zarówno typowe dla RPG, jak i zupełnie nowe, włącznie z bezklasowym system postaci, pozwalającym na praktycznie dowolne rozwijanie bohatera. Broken Roads oferuje graczom unikatowy system moralności — tzw. kompas moralny. Ta nowatorska metoda pozwala, aby wybrane opcje dialogowe oraz decyzje podejmowane podczas wykonywania zadań wpływały na filozoficzne nastawienie postaci, a także vice versa. – czytamy w opisie gry na Steam.

GramTV przedstawia:

Gracze mają doświadczyć w Broken Roads głębokich historii i niejednoznacznych rozwiązań fabularnych. Epicka przygoda ma dostarczyć skomplikowanych wątków, a także spotkań, które zapadną miłośnikom wirtualnej rozrywki w pamięć. Każda z decyzji podejmowanych przez graczy ma mieć znaczenie dla rozwoju fabuły, a twórcy przygotowali kilka wariantów zakończenia gry.

Na koniec warto jeszcze przypomnieć, że Broken Roads ma otrzymać wersję na Nintendo Switch. Dokładna data premiery gry na handheldzie pozostaje jednak na ten moment tajemnicą.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!