TGA 2023: Rise of the Ronin z datą premiery na PS5! Mamy też gameplay trailer

Mikołaj Ciesielski
2023/12/08 03:06
0
0

Na nową produkcję studia Team Ninja nie będzie trzeba czekać zbyt długo.

Na The Game Awards 2023 nie zabrakło niespodzianki od Team Ninja. Twórcy serii NiOh zaprezentowali nowy zwiastun z Rise of the Ronin, czyli nadchodzącego action-RPG z otwartym światem tworzonego z myślą o PlayStation 5. To jednak nie koniec atrakcji, poinieważ deweloperzy ujawnili również dokładną datę premiery gry.

TGA 2023: Rise of the Ronin z datą premiery na PS5! Mamy też gameplay trailer

Na The Game Awards 2023 ujawniono datę premiery Rise of the Ronin na PS5

Okazuje się, że Rise of the Ronin zadebiutuje na rynku już 22 marca 2024 roku. Udostępniony przez deweloperów ze studia Team Ninja zwiastun pozwala natomiast sprawdzić, jak tytuł prezentuje się w akcji. Rzućcie okiem na materiał na dole wiadomości i przekonajcie się sami.

Japonia, rok 1863. Po trzech stuleciach opresyjnego panowania szogunatu Tokugawów na granicy Japonii pojawiły się Czarne Statki z Zachodu i zamęt pochłonął cały kraj. Pośród chaosu spowodowanego wojną, zarazą i polityczną niestabilnością bezimienny wojownik wykuwa własną ścieżkę, od której zależy los całej Japonii – czytamy w opisie gry w PlayStation Store.

GramTV przedstawia:

Jak wspomnieliśmy wyżej, Rise of the Ronin zmierza wyłącznie z myślą o konsolach PlayStation 5. Zgodnie z zapowiedziami nadchodząca produkcja studia Team Ninja ma stanowić połączenie Assassin’s Creed z Ghost of Tsushima.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!