Respawn z niespodzianką dla fanów Titanfall? Odkrycie dataminera budzi nadzieje

Mikołaj Ciesielski
2023/10/25 08:00
0
0

Druga odsłona serii Titanfall świętuje w tym tygodniu kolejne urodziny, a gracze liczą na atrakcje.

Pod koniec września Titanfall 2 niespodziewanie otrzymał aktualizację, która ponownie uruchomiła serwery multiplayer. Cała sytuacja stała się również źródłem różnego rodzaju spekulacji. Wielkimi krokami zbliża się natomiast kolejna rocznica premiery, a fani liczą, że Respawn Entertainment szykuje z tej okazji wielką niespodziankę. Odkrycie jednego z dataminerów sugeruje natomiast, że rzeczywiście jest coś na rzeczy.

Respawn z niespodzianką dla fanów Titanfall? Odkrycie dataminera budzi nadzieje

Fani Titanfall spodziewają się niespodzianki od Respawn Entertainment

Jak informuje Eurogamer, jeden z użytkowników forum Reddit postanowił zebrać wszystkie poszlaki, które sugerują, że Respawn Entertainment szykuje niespodziankę z okazji 7. rocznicy premiery Titanfall 2. Najnowszą z nich jest odkrycie jednego z dataminerów, który w kodzie gry natrafił na dość jednoznaczny fragment.

W jednej z linijek pojawia się bowiem sformułowanie „anniversaryprep”, które sugeruje, że Respawn Entertainment rzeczywiście przygotowuje się do rocznicy premiery Titanfall 2. Na ten moment trudno stwierdzić, na jakie atrakcje mogą liczyć fani wspomnianej produkcji. Gracze nie powinni jednak spodziewać się wielkich ogłoszeń w stylu zapowiedzi Titanfall 3.

GramTV przedstawia:

Istnieje również prawdopodobieństwo, że 7. urodziny gry Titanfall 2 będą celebrowane w Apex Legends, które wkrótce doczeka się 19. sezonu. Fanom nie pozostaje jednak na ten moment nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość i w najbliższych dniach uważnie śledzić wiadomości publikowane przez Respawn Entertainment.

Na koniec przypomnijmy, że Titanfall 2 zadebiutował na rynku w październiku 2016 roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Jeśli jesteście ciekawi naszej opinii na temat wspomnianej produkcji studia Respawn Entertainment, to serdecznie zapraszamy Was do lektury: Pan Robot – Recenzja Titanfall 2.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!