Titanfall 2 otrzymał aktualizację. Serwery znów działają, a gracze spekulują

Wincenty Wawrzyniak
2023/09/18 09:00
0
0

Gra niespodziewanie otrzymała aktualizację, która ponownie uruchomiła serwery multiplayer. A to w dodatku nie wszystko...

Jak podaje między innymi serwis PC Gamer, gra Titanfall 2 od studia Respawn Entertainment zupełnie niespodziewanie otrzymała aktualizację, która ponownie uruchomiła serwery multiplayer. Statystyki portalu SteamDB wskazują, że gracze tłumnie rzucili się do zabawy – w ciągu ostatnich dwudziestu czterech godzin rekordowym wynikiem aktywności jest prawie 25 tysięcy osób zalogowanych jednocześnie (dokładnie 23 234; dane widniejące w czasie przygotowywania tej wiadomości).

Titanfall 2 otrzymał aktualizację. Serwery znów działają, a gracze spekulują

Titanfall 2 – serwery multiplayer ponownie działają. Aktualizacja-niespodzianka i spekulacje

Oprócz w pełni funkcjonujących serwerów dla gry wieloosobowej aktualizacja wprowadziła nowe oraz stare tryby gry, które rotują od momentu udostępnienia patcha. Do tego wszystkiego trzeba oczywiście dodać eliminację niektórych błędów, a także zmiany w geometrii map. Niektórzy gracze donoszą o dość intrygującym odkryciu pluszaków Nessie – maskotki znanej z Apex Legends – trzymających młotki na różnych częściach przeprojektowanych map.

Co ciekawe, internauci odkryli intrygującą wzmiankę na samym końcu ogłoszenia nowości i zmian w najnowszej aktualizacji do wspomnianego battle royale. Na oficjalnej stronie informującej o wydarzeniu Harbingers w Apex Legends znajdziemy taki oto komunikat:

Odbiór transmisji… Obiekt: Nessie…

1394521200

1477638000

1549267200

GramTV przedstawia:

Użytkownicy forum Reddit zauważyli, że wszystkie trzy ciągi liczb odpowiadają datom premier Titanfall, Titanfall 2 oraz Apex Legends w czasie Unix. Oczywiście, na ten moment nie wiadomo, co – i czy w ogóle – to konkretnie oznacza. Jeszcze w czerwcu bieżącego roku donosiliśmy, że Respawn Entertainment miało pracować nad trzecią częścią Titanfalla, ale ostatecznie studio postanowiło skupić się na rozwoju Apex Legends. Czy coś się w tej kwestii zmieini? Czy może jest to po prostu zwiastun jakiegoś specjalnego wydarzenia związanego z serią Titanfall w grze Apex Legends? Zobaczymy.

Przypomnijmy jeszcze na sam koniec, że Titanfall 2 zadebiutowało 28 października 2016 roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!