Resident Evil Re:Verse wraca do żywych? „Wkrótce” nowe informacje o grze

Mikołaj Ciesielski
2022/05/09 10:50

Sieciowa strzelanka Capcomu doczekała się również nowej oceny klasyfikacyjnej związanej z wersją na Google Stadia.

Resident Evil Re:Verse wraca do żywych? „Wkrótce” nowe informacje o grze

Resident Evil Re:Verse miało zadebiutować na rynku w lipcu ubiegłego roku, ale ostatecznie Capcom poinformował, że na premierę wspomnianej produkcji będziemy musieli poczekać do 2022 roku. Od tamtego czasu japońska firma nie dzieliła się jednak żadnymi informacjami na temat samodzielnej gry sieciowej, która ma trafić do wszystkich nabywców Resident Evil Village. Wiele wskazuje jednak na to, że już niedługo doczekamy się nowych szczegółów dotyczących wspomnianej produkcji, a być może nawet i samej premiery Resident Evil Re:Verse.

Na stronie PEGI pojawiła się bowiem nowa ocena klasyfikacyjna, która jest związana z wydaniem gry na platformę Google Stadia. Wygląda więc na to, że gracze nie muszą obawiać się, że Capcom po cichu anulował projekt. Całą sytuację skomentował też „AestheticGamer” (znany również jako „Dusk Golem”). Branżowy insider, który słynie z publikowania informacji dotyczących produkcji japońskiej firmy, twierdzi, że „wkrótce” powinniśmy doczekać się nowych informacji na temat Resident Evil Re:Verse.

Na koniec przypomnijmy, że Resident Evil Re:Verse zmierza na PC oraz konsole PlayStation i Xbox. Zgodnie z zapowiedziami tytuł ma oferować zabawę w trybie deatmatch w zespołach składających się z 4 lub 6 graczy, a każdy pojedynek ma trwać 5 minut. Gdy dana postać zostaje zabita, jej ciało przekształca się w broń biologiczną, która może pokrzyżować plany pozostałych użytkowników. Zwycięża osoba, która podczas starcia zdobyła największą liczbę punktów. Całość rozgrywa się w kultowych dla serii lokacjach, a użytkownicy mogą wcielić się w postacie znane z cyklu.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!