Resident Evil 4 Remake się nie zatrzymuje. Capcom chwali się wynikami sprzedaży

Mikołaj Ciesielski
2023/07/20 10:45
0
1

Odświeżona wersja hitu z 2005 roku cieszy się sporym zainteresowaniem.

Resident Evil 4 Remake już dwa dni po premierze mogło pochwalić się sprzedażą na poziomie 3 milionów egzemplarzy. Okazuje się jednak, że w kolejnych tygodniach odświeżona wersja hitu z 2005 roku również cieszyła się niemałym zainteresowaniem. Capcom podzielił się bowiem zaktualizowanymi wynikami sprzedaży wspomnianej produkcji.

Resident Evil 4 Remake się nie zatrzymuje. Capcom chwali się wynikami sprzedaży

Capcom chwali się nowymi wynikami sprzedaży Resident Evil 4 Remake

Okazuje się, że od momentu premiery – która miała miejsce pod koniec marca bieżącego roku – Resident Evil 4 Remake sprzedało się ponad 5 mln egzemplarzy na całym świecie. Trzeba przyznać, że to całkiem niezły wynik. Sukces kolejnego remake’u być może zachęci Capcom do stworzenia odświeżonych wersji spin-offów serii Resident Evil.

GramTV przedstawia:

Japońska firma podzieliła się jednak nie tylko nowymi wynikami sprzedaży Resident Evil 4 Remake. W opublikowanym komunikacie japońska firma poinformowała bowiem również, że do 31 marca 2023 roku wszystkie gry z serii Resident Evil osiągnęły łączną sprzedaż na poziomie 142 milionów egzemplarzy.

Na koniec przypomnijmy, że Resident Evil 4 Remake dostępne jest na komputerach osobistych, a także konsolach PlayStation 4, PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Jeśli jesteście zainteresowani naszą opinią na temat odświeżonej wersji hitu z 2005 roku, to zapraszamy Was do lektury: Recenzja Resident Evil 4 Remake – i znowu dobra robota, Panie Capcom.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!