Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

Resident Evil 4 Remake na obszernej rozgrywce. Kultowy horror w nowej odsłonie

Mikołaj Ciesielski
2022/10/21 07:40

Capcom zaprezentował również zawartość Edycji Kolekcjonerskiej.

Resident Evil 4 Remake na obszernej rozgrywce. Kultowy horror w nowej odsłonie

Zgodnie z zapowiedziami równo o północy rozpoczął się pokaz Resident Evil Showcase. Bez wątpienia największą atrakcją wspomnianego wydarzenia była prezentacja rozgrywki z nadchodzącego Resident Evil 4 Remake. Capcom postanowił pokazać fanom 5-minutowy gameplay, dzięki któremu zainteresowani mogą dokładnie przyjrzeć się, w jaki sposób odświeżono kultowy horror z 2005 roku. Zmiany widoczne są gołym okiem i wygląda na to, że fani będą zawiedzeni.

Capcom prezentuje obszerny gameplay z Resident Evil 4 Remake

Najnowszy gameplay składa się z kilku ujęć prezentowanych w poprzednich materiałach, a także zupełnie nowych fragmentów rozgrywki, dzięki którym można m.in. zobaczyć, jak w Resident Evil 4 Remake będzie prezentować się walka z oponentami. Dodatkowo Capcom opublikował również fabularny zwiastun odświeżonej wersji gry z 2005 roku. Całość znajdziecie na dole wiadomości.

To jednak nie koniec atrakcji, ponieważ japońska firma ujawniła także zawartość Edycji Kolekcjonerskiej. Okazuje się, że specjalne wydanie Resident Evil 4 Remake będzie zawierać fizyczną kopię gry, steelbook, artbook, mapę, plakat, cyfrową ścieżkę dźwiękową, bonusową zawartość cyfrową edycji Deluxe, a także figurkę Leona S. Kennedy’ego. Całość będzie natomiast spakowana w kolekcjonerskie pudełko.

Capcom poinformował, że jeszcze dzisiaj mają ruszyć zamówienia przedpremierowe zarówno na podstawową wersję gry, jak i opisaną wyżej Edycję Kolekcjonerską. Tymczasem rzućcie okiem na najnowsze materiały i dajcie znać, czy czekacie na odświeżoną wersję Resident Evil 4.

Na koniec przypomnijmy, że Resident Evil 4 Remake zadebiutuje na rynku dokładnie 24 marca 2023 roku. Gra zmierza na komputery osobiste, a także konsole PlayStation 4, PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Zgodnie z zapowiedziami odświeżona wersja produkcji Capcomu „zachowa esencję oryginału”, ale fani serii mogą liczyć na „świeże wrażenia”.

Capcom prezentuje obszerny gameplay z Resident Evil 4 Remake, Resident Evil 4 Remake na obszernej rozgrywce. Kultowy horror w nowej odsłonie

GramTV przedstawia:

Komentarze
2
MisticGohan_MODED
Gramowicz
21/10/2022 18:39

Mam wrażenie że w remake'u 2 części Leon wyglądał dużo lepiej.

Sanders-sama
Gramowicz
21/10/2022 08:33

Zajaralem sie, nie powiem.

PS: Chyba zmienili Adzie glos, chyba ze to ta sama, ale brzmi inaczej.