Red Dead Redemption Remaster naprawdę powstaje. Jeden z dziennikarzy widział dowody

Radosław Krajewski
2023/07/03 21:00
0
0

Wciąż nie jest jasne, czy będzie to tylko remaster, czy też pełnoprawny remake.

W ubiegłym tygodniu południowokoreańska komisja ratingowa niespodziewanie opublikowała klasyfikację wiekową do gry Red Dead Redemption, ponad dekadę po wydaniu gry. Zrodziło to nowe plotki, że remaster lub remake pierwszej części przygód Johna Marstona wciąż znajduje się w produkcji, pomimo wcześniejszych doniesień, że Rockstar zdecydowało się skasować projekt. Najwyraźniej deweloperzy jednak nie zrezygnowali z tego projekt i dziennikarz Colin Moriaty w podcaście Sacred Symbols twierdzi, że widział „dowody”, że remaster Red Dead Redemption naprawdę istnieje.

Red Dead Redemption Remaster naprawdę powstaje. Jeden z dziennikarzy widział dowody

Red Dead Redemption doczeka się remastera?

Były redaktor IGN twierdzi, że zapowiedzi gry możemy spodziewać się już w sierpniu.

Mogę powiedzieć, że widziałem dowody, że to prawda. Nie sądzę, żeby potwierdzenie było potrzebne, ale ktoś skontaktował się ze mną za kulisami i pokazał mi coś, co definitywnie udowadnia, że ta gra nadchodzi. Może nawet zostać ogłoszona w sierpniu. Więc nie jest to wielką niespodzianką, że południowokoreańska komisja ratingowa ocenia różne produkcje. Oceniają rzeczy, które są im przekazywane.

GramTV przedstawia:

Niektórzy jednak uważają, że Rockstar poszedł o krok dalej i w rzeczywistości Red Dead Redemption nie otrzyma remastera, ale pełnoprawny remake. Byłby to zdecydowanie lepszy wybór dla graczy, którzy mogliby spodziewać się wielu odświeżonych mechanik, stworzonych na wzór Red Dead Redemption 2. Która wersja jest bliższa prawdy, dowiemy się prawdopodobnie jeszcze w tym roku.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!