Red Dead Redemption 2 wciąż zachwyca detalami. Gracz zaprezentował świetny szczegół z gry Rockstara

Radosław Krajewski
2024/03/24 14:00
0
0

Niektórzy gracze nie zwrócili uwagi na ten szczegół podczas przechodzenia historii w Red Dead Redemption 2.

Red Dead Redemption 2 niedawno otrzymał niespodziewaną aktualizację na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Ta niemalże sześcioletnia gra nie jest już aktywnie wspierana przez Rockstar Games, ale gracze wciąż bawią się w ten tytuł, zarówno w kampanii dla jednego gracza, jak i trybie wieloosobowym. Okazuje się, że produkcja wciąż potrafi zaskoczyć fanów swoimi detalami, które na pierwszy rzut oka są niewidoczne. O pewnym wyjątkowym szczególe z Red Dead Redemption 2 przypomniał użytkownik serwisu X o nicku CoweyLoaf, którego post został wyświetlony już ponad 1 mln razy.

Red Dead Redemption 2 wciąż zachwyca detalami. Gracz zaprezentował świetny szczegół z gry Rockstara

Red Dead Redemption 2 zachwycił graczy kolejnym szczegółem

Gracz zaważył, że Arthur Morgan potrafi ronić łzy w szczególnych okolicznościach. Główny bohater Red Dead Redemption 2 po bolesnym upadku z wysokości, czy stracie konia, z którym nawiązał silną więź, może zacząć płakać. Nie jest to jednak szloch, ale zauważalne są łzy gromadzone w kącikach oczu, czy łzy spływające po policzkach.

GramTV przedstawia:

Większość graczy prawdopodobnie nie dostrzegła tego detalu, a jednak Rockstar Games pomyślał, aby wprowadzić do gry związaną z tym mechanikę. Nieprzypadkowo post zdobył aż taką popularność i niektóre osoby w komentarzach są zachwycone poziomem realizmu tej gry. Inni nie mogą doczekać się GTA 6, które może zostać opóźnione do nawet 2026 roku, licząc na podobny poziom szczegółowości.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!