Red Dead Online – letnia aktualizacji pozwoli graczom rabować gospodarstwa

Mikołaj Ciesielski
2021/06/10 08:30
0
0

Rockstar ujawnia nowe informacje na temat letnich atrakcji w sieciowym module Red Dead Redemption 2.

Red Dead Online – letnia aktualizacji pozwoli graczom rabować gospodarstwa

Za Red Dead Online rekordowy rok pod względem liczby aktywnych użytkowników. Nikogo nie powinien więc dziwić fakt, że Rockstar stale rozwija sieciowy moduł Red Dead Redemption 2. W lutym wspomniany tryb online otrzymał pierwsze misje solowe, natomiast już niedługo gra otrzyma letnią aktualizację, a wraz z nią pojawią się kolejne nowości. Nadchodzące atrakcje w szczególności powinny przypaść do gustu graczom, którzy z prawem są raczej na bakier.

W ramach letniej aktualizacji Red Dead Online wszyscy gracze o elastycznym kręgosłupie moralnym będą mogli wziąć udział w wielu nie do końca legalnych przedsięwzięciach. Wśród nich znajdzie się rabowanie domostw we wszystkich pięciu stanach w grze swobodnej oraz inne sposoby na wzbogacenie się” – czytamy na oficjalnej stronie Rockstara.

Warto wspomnieć, że jakiś czas temu deweloperzy informowali, że letnia aktualizacja do Red Dead Online wprowadzi kolejne misje fabularne. W ramach wspomnianych zadań gracze będą mogli dołączyć do grupy przestępczej prowadzonej przez porucznika Guido Martelliego.

W najnowszym wpisie studio podkreśla także, że letnia aktualizacja oraz związane z nią atrakcje będą w pełni darmowe. Deweloperzy zapowiedzieli również, że wkrótce zdradzą kolejne informacje na temat nadchodzących nowości. Nie pozostaje nam więc nic innego, jak czekać na kolejne wieści z Dzikiego Zachodu.

Na koniec przypomnijmy, że Red Dead Redemption 2 zadebiutowało na rynku w październiku 2018 roku. Gra dostępna jest obecnie na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Jeśli jesteście ciekawi naszej opinii na temat produkcji Rockstara, to serdecznie zapraszamy do lektury: Red Dead Redemption 2 – recenzja. Dobry, zły i zachwycający.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!