Reboot The Office wciąż powstaje. Nowe szczegóły szykowanego serialu

Radosław Krajewski
2024/03/21 12:15
0
0

Twórca amerykańskiej wersji The Office zaprosił do współpracy innego showrunnera, aby wspólnie pracować nad nową wersją kultowej produkcji.

We wrześniu ubiegłego roku pojawiły się informacje, że Greg Daniels, czyli twórca amerykańskiego The Office, zamierza powrócić do serialu, aby przygotować reboot serii. Kilka miesięcy później ujawniono, że nie będzie to całkowity restart, ale nowa historia przedstawiająca losy pracowników innej firmy, które to wydarzenia rozgrywać się będą w tym samym uniwersum co oryginalny The Office. Serial wciąż jest w fazie rozwoju, a teraz podano, że Daniels do współpracy zaprosił Michaela Komana, twórcę serialu Złoty dotyk Nathana z 2013 roku.

Reboot The Office wciąż powstaje. Nowe szczegóły szykowanego serialu

The Office – Michael Koman dołącza do Grega Danielsa jako współtwórca nowego serialu

Daniels i Koman będą współtwórcami nowego The Office. Universal Television nie dało jeszcze zielonego światła dla produkcji. Projekt wciąż znajduje się na wczesnym etapie rozwoju i jeszcze trochę czasu minie, zanim poznamy konkrety dotyczące nowej wersji serialu.

GramTV przedstawia:

Koman wcześniej pracował również nad serialami Dobre rady Johna Wilsona i Girls5Eva, filmem Pranksterzy w akcji, czy w programach, takich jak Saturday Night Live, The Colbert Report oraz Late Night With Conan O’Brien. Może się więc pochwalić bogatym dorobkiem komediowym, który powinien przynieść korzyści w nowej wersji The Office.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!