Powstaje nowa wersja The Office. Amerykanie pracują nad rebootem serii

Radosław Krajewski
2023/09/25 10:30
1
0

The Office powróci, ale z nowymi bohaterami i historią.

Scenarzyści doszli do wstępnego porozumienia z wytwórniami i wkrótce rozpocznie się głosowanie członków gildii nad przyjęciem nowej, trwającej trzy lata umowy. W oficjalnym oświadczeniu WGA czytamy, że „umowa jest wyjątkowa” i zapewni „znaczące korzyści i ochronę pisarzom w każdym sektorze”. Puck News przewiduje, że po zakończeniu strajku rozpocznie się „zalew ogłoszeń o projektach i castingach, które wstrzymano ze strachu przed naruszeniem zasad gildii”. Jedną z takich produkcji ma być reboot The Office.

Powstaje nowa wersja The Office. Amerykanie pracują nad rebootem serii

Powstaje nowa wersja The Office

Popularne The Office doczekało się wielu lokalnych wersji, w tym również polskiej. Twórca amerykańskiej wersji, Greg Daniels, zamierza wrócić do serii, przygotowując reboot. The Office doczeka się całkowitego restartu, więc oryginalna obsada amerykańskiej wersji nie powróci do swoich ról. Możemy spodziewać się zupełnie nowej historii, jak również bohaterów.

GramTV przedstawia:

Niestety żadne szczegóły o serialu nie zostały ujawnione. Więcej powinniśmy dowiedzieć się w przyszłym roku, gdy produkcja nowej wersji The Office ruszy pełną parą. Sądząc jednak po opinii widzów, produkcja nie zostanie przyjęta z dużym entuzjazmem. Wielu fanów oryginalnej amerykańskiej wersji sprzeciwia się powstaniu rebootu.

Komentarze
1
JakiśNick
Gramowicz
25/09/2023 17:36

W czasach poprawności politycznej drugie the office już nie powstanie. Ten serial stał na stereotypach, rasizmie, seksizmie i wszystkim co "najgorsze" w dzisiejszych czasach. A mimo tego wszystkich bawił. Niestety w czasach kijodupia możemy dostać co najwyżej przeciętną podróbę.