Ray Stevenson nie żyje. Odeszła gwiazda Thora i Gwiezdnych wojen

Radosław Krajewski
2023/05/22 19:35
0
0

Żegnamy aktora znanego z ról w wielu popularnych filmach i serialach.

Dotarły do nas smutne wieści. Irlandzki aktor Ray Stevenson zmarł w wieku 58 lat. Aktor osierocił trójkę swoich dzieci. Przyczyna śmierci nie jest na razie znana.

Ray Stevenson nie żyje. Odeszła gwiazda Thora i Gwiezdnych wojen

Ray Stevenson nie żyje

Ray Stevenson rozpoczął swoją karierę w 1993 roku filmem A Woman's Guide to Adultery. Na swój przełom musiał czekać do 2004 roku, kiedy zagrał Dagoneta w Królu Arturze. Następnie wystąpił w serialu Rzym. Wcielił się również we Franka Castle’a w Punisher: Strefa wojny z 2008 roku. Nie była to jego jedyna przygoda z filmami superbohaterskimi i wystąpił w trzech pierwszych filmach o Thorze jako Volstagg.

GramTV przedstawia:

Pojawił się również w takich popularnych produkcjach, jak Księga ocalenia¸ Trzej muszkieterowie, Dexter, G.I. Joe: Odwet, w trzech częściach Niezgodnej oraz hinduskim superhicie RRR. Jeszcze w tym roku Raya Stevensona zobaczymy w roli Baylan Skoll w serialu Ahsoka, której premierę wyznaczona na sierpień tego roku. Aktor zagrał również w 1242: Gateway to the West i będzie to jego ostatnia rola.

Aktor przebywał obecnie na planie Cassino in Ischia. Włoska gazeta La Repubblica poinformowała, że był hospitalizowany na wyspie Ischia, gdzie powstawał film.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!