QuakeCon 2021: DOOM Eternal otrzyma sporo nowej zawartości. Znamy szczegóły

Maria Wawrzyniak
2021/08/20 10:00

Nie oszukujmy się – QuakeCon bez DOOM Eternal nie byłby QuakeConem. Ciepło przyjętej kontynuacji klasyka z 2016 roku nie zabrakło na wydarzeniu.

QuakeCon raptem się rozpoczął, a Bethesda zdaje się dopiero rozkręcać. Najważniejszymi niespodziankami pierwszego dnia wydarzenia jest oficjalna zapowiedź i niespodziewana premiera zremasterowanej wersji Quake oraz ujawnienie The Elder Scrolls V: Skyrim – Anniversary Edition. Następne w kolejce jest DOOM Eternal, którego po prostu nie mogło zabraknąć. Podczas trwającego prawie pół godziny panelu deweloperzy podzielili się swoimi planami na rozwój gry. W dużym skrócie? Zabójcy demonów, szykujcie się na mnóstwo nowości – zarówno mniejszych, jak i większych. Zacznijmy jednak od początku.

Miłośnicy produkcji mogą już zacierać rączki na aktualizację z numerem 6.66. Po pierwsze, będziemy mogli sprawdzić swoje umiejętności mordobicia w obiecywanym już od jakiegoś czasu trybie Hordy (Horde Mode), który charakteryzować będzie się przede wszystkim dynamicznym tempem rozgrywki. Ta z kolei polegać będzie na pokonywaniu kolejnych fal wrogów, z czego każda kolejna stanowić będzie większe wyzwanie od poprzednich. Po drugie, możemy spodziewać się zmian w trybie BATTLEMODE, który doczeka się usprawnionego systemu matchmakingu oraz nowej areny o nazwie Stronghold. I wreszcie po trzecie, patch wprowadzi dwa nowe poziomy mistrzowskie (Master Levels): World Spear oraz Mars Core.

GramTV przedstawia:

Na sam koniec twórcy ujawnili także datę premiery dodatku The Ancient Gods: Part Two na konsoli Nintendo Switch – nastąpi to już 26 sierpnia bieżącego roku. Krótko mówiąc, nie będziemy się nudzić. Przypomnijmy, że DOOM Eternal zadebiutowało 20 marca 2020 roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Zainteresowanych zapraszamy do lektury naszej recenzji.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!