Prince of Persia: The Sands of Time Remake z nowym i odległym terminem premiery

Mikołaj Ciesielski
2024/06/11 08:45
2
0

Ubisoft opublikował krótki teaser.

W zeszłym tygodniu informowaliśmy, że prace nad Prince of Persia: The Sands of Time Remake mogą w końcu wrócić na właściwe tory. Wydawca poinformował bowiem, że deweloperom z Ubisoft Montreal w rozwoju gry pomoże Ubisoft Toronto. Dość niespodziewanie wspomniana produkcja pojawiła się także na Ubisoft Forward 2024, gdzie francuska firma ujawniła termin premiery.

Prince of Persia: The Sands of Time Remake
Prince of Persia: The Sands of Time Remake

Prince of Persia: The Sands of Time Remake na Ubisoft Forward 2024

Zgodnie z przekazanymi informacjami Prince of Persia: The Sands of Time Remake zadebiutuje na rynku dopiero w 2026 roku. Wspomnianej informacji towarzyszył również krótki teaser, który nie zawierał jednak żadnych fragmentów rozgrywki czy też ujęć pochodzących bezpośrednio z gry. Nie ujawniono też, na jakich platformach ukaże się wspomniana produkcja.

Pozostaje mieć nadzieję, że tym razem obejdzie się bez opóźnień i Prince of Persia: The Sands of Time Remake zadebiutuje w planowanym przez deweloperów terminie. Ubisoft przypomina, że oryginalna wersja z 2003 roku „zapadła w pamięć graczy dzięki innowacyjnej rozgrywce, wciągającej fabule i charyzmatycznym postaciom”. Czy remake również odniesie sukces? Przekonamy się o tym już za dwa lata.

GramTV przedstawia:

Na koniec warto przypomnieć, że zapowiedź Prince of Persia: The Sands of Time Remake miała miejsce we wrześniu 2020 roku. Wówczas Ubisoft informował, że gra ukaże się pod koniec stycznia 2021 roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Następnie debiut produkcji był kilkukrotnie opóźniany.

Komentarze
2
Niakadan
Gramowicz
11/06/2024 18:36

Tym czasem Beyond good and evil 2 nadal nie wyszedł niech już ta firma upadnie 

MisioKGB
Gramowicz
11/06/2024 11:38

No i dobrze, posłuchali feedbacku, wrócili do punktu wyjścia i pracują dalej.