Wielki powrót Księcia! Remake Prince of Persia: Piaski Czasu na pierwszym zwiastunie

Radosław Krajewski
2020/09/10 21:25
3
0

Podczas Ubisoft Forward ogłoszono powstanie rimejku Prince of Persii: Piasków Czasu.

Książę Persji powraca! Co prawda nie w pełnoprawnej nowej produkcji, ale w odświeżonej wersji gry z 2003 roku. Prince of Persia: Piaski Czasu to zupełnie nowa oprawa graficzna, sterowanie oraz przerywniki filmowe, które powstały całkowicie od nowa. Ubisoft podczas własnego pokazu pokazał nie tylko efektowny zwiastun, ale również fragmenty z rozgrywki z wersji alpha tytułu. Gra zadebiutuje już 21 stycznia 2021 roku na PC, Xbox One oraz PlayStation 4. Deweloper nie wspomniał nic o przeniesieniu swojego tytułu na konsole nowej generacji.

Wielki powrót Księcia! Remake Prince of Persia: Piaski Czasu na pierwszym zwiastunie

Zamówienia przedpremierowe już ruszyły i oferują bonusowy pakiet nazwany Powrót do korzeni, w którym znajdziemy oryginalny strój księcia, zestaw broni oraz filtr graficzny znany z oryginalnej wersji gry.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że Prince of Persia: Piaski Czasu pojawiły się w 2003 roku na PC, Xboxa, PlayStation 2 oraz GameCube’a. Gra była pierwszą częścią trylogii opowiadającą o tytułowym księciu, który powraca po wojnie u zaznajomionego wezyra. W pałacu odkrywa, że władca posiada legendarną klepsydrę, która stanowi zagrożenie dla całego świata. Książę niszczy artefakt, uwalniając z niej Piaski Czasu. Tym samym zyskuje moc cofania czasu, która posłuży mu w obliczu nowego zagrożenia.

Komentarze
3
Headbangerr
Gramowicz
10/09/2020 23:49

Nie taki "wielki" ten powrót, z tego, co widzę. Co najwyżej przeciętny.

MisioKGB
Gramowicz
10/09/2020 23:22

Faktycznie grafika nie jest doskonała, co paradoksalnie może przybliżyć remake do oryginału. Mi się podoba i myślę, że będzie się grało bardzo przyjemnie 😀

Sanders-sama
Gramowicz
10/09/2020 21:34

Wygląda jak z gra z PS3, ale głoś Fary przynajmniej pasuje, bo ma akcent.
Trwa Wczytywanie