Premiera GTA 6 w 2024 roku? Take-Two zapowiada nadejście „przełomowych tytułów”

Mikołaj Ciesielski
2023/05/18 07:40
0
0

Firma ma wielkie oczekiwania wobec przyszłego roku fiskalnego.

W zeszłym tygodniu w sieci pojawiły się nieoficjalne informacje na temat kampanii marketingowej Grand Theft Auto 6. Wygląda jednak na to, że wyczekiwana produkcja studia Rockstar Games faktycznie zbliża się wielkimi krokami. Firma Take-Two Interactive opublikowała bowiem nowy raport finansowy, który prawdopodobnie zdradza okienko wydawnicze dla nowej odsłony serii Grand Theft Auto.

Premiera GTA 6 w 2024 roku? Take-Two zapowiada nadejście „przełomowych tytułów”

GTA 6 może zadebiutować w przyszłym roku fiskalnym. Take-Two zamierza wyznaczyć „nowe standardy”

W udostępnionym dokumencie Take-Two Interactive zapowiedziało, że w okresie od 1 kwietnia 2024 roku do 31 marca 2025 roku zamierza wprowadzić na rynek „kilka przełomowych tytułów”, które – zdaniem firmy – „wyznaczą nowe standardy”. Wydawca ma również ogromne oczekiwania wobec przyszłego roku fiskalnego, ponieważ spodziewa się wygenerować przychód na poziomie aż 8 miliardów dolarów.

GramTV przedstawia:

W raporcie finansowym na próżno szukać wzmianki o Grand Theft Auto 6, ale wydaje się, że jedynie wyczekiwana produkcja Rockstara jest w stanie zapewnić firmie Take-Two tak duży sukces finansowy. Niewykluczone więc, że wkrótce faktycznie doczekamy się pełnoprawnej zapowiedzi nowej odsłony serii Grand Theft Auto, a sama gra trafi na rynek pod koniec 2024 lub na początku 2025 roku.

Na koniec przypomnijmy, że Rockstar już ponad rok temu potwierdził, że trwają „aktywne prace” nad Grandt Theft Auto 6. Niestety do tej pory deweloperzy nie podzielili się żadnymi oficjalnymi materiałami oraz szczegółami dotyczącymi wspomnianej produkcji. We wrześniu do sieci wyciekły natomiast zrzuty ekranu i nagrania prezentujące wczesną wersję nowej odsłony Grand Theft Auto.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!