Premiera Alone in the Dark przesunięta na styczeń 2024 r. Producenci robią unik

Krzysztof Żołyński
2023/09/05 19:30
0
0

Liczba gier, które chcą uniknąć rywalizacji z Marvel's Spider-Man 2, Alan Wake 2 i innymi, stale rośnie. Teraz dołącza do nich Alone in the Dark.

Trzy miesiące po tym jak Piece Interactive i THQ Nordic ogłosiły, że premiera nowej gry Alone in the Dark jest planowana na 25 października, producent i wydawca zmieniają zdanie.

Premiera Alone in the Dark przesunięta na styczeń 2024 r. Producenci robią unik

Komunikat prasowy ujawnia, że premiera Alone in the Dark została przełożona na 16 stycznia. Piece Interactive szczerze przyznało, że chce uniknąć zatłoczonej dużymi premierami końcówki roku i przesuwa premierę na spokojniejszy czas, czyli w tym wypadku na styczeń 2024 roku.

Alone in the Dark z wdziękiem opuści chaotyczne okno premiery w październiku 2023 r. Naszym zamiarem jest uniknięcie konkurowania z premierą epickiej premiery Alana i uniknięcie olśniewającej panoramy miast ozdobionych wdzięcznymi huśtawkami Spider-Mana.

Premiera Alone in the Dark opóźniona

Alone in the Dark to kolejna odsłona kultowego cyklu przygodowych gier akcji w konwencji psychologicznego horroru zapoczątkowanego w 1992 roku. Nie jest to jednak ani remake, ani remaster klasyka, gdyż deweloperzy z Pieces Interactive opracowali reboot cyklu. Gracze, którzy lubią produkcje utrzymane w klimatach grozy, powinni koniecznie zainteresować się tą produkcją.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!