Alone in the Dark na nowym zwiastunie

Jakub Smolak
2023/08/01 16:30
0
0

Zobaczcie, kim jest Mroczny Człowiek.

W lipcu dowiedzieliśmy się kilku istotnych rzeczy na temat Alone in the Dark. Twórcy zdradzili, że grę będzie trzeba przejść dwukrotnie, aby w pełni doświadczyć jej fabularnej głębi. Pojawiły się również informacje na temat dwóch trybów graficznych, co powinno zainteresować posiadaczy konsol. Tym razem deweloperzy z Pieces Interactive podzielili się krótkim trailerem, który jest poświęcony postaci Mrocznego Człowieka. Zachęcamy do zapoznania się z wideo.

Alone in the Dark na nowym zwiastunie

Mroczny Człowiek w Alone in the Dark

Alone in the Dark to kolejna odsłona kultowego cyklu przygodowych gier akcji w konwencji psychologicznego horroru zapoczątkowanego w 1992 roku. Nie jest to jednak ani remake, ani remaster klasyka, gdyż deweloperzy z Pieces Interactive opracowali reboot cyklu. Gracze, którzy lubią produkcje utrzymane w klimatach grozy, powinni koniecznie zainteresować się tą produkcją.

Wujek Emily Hartwood zaginął głęboko na południu w latach 20. XX wieku. Wraz z prywatnym detektywem Edwardem Carnbym, Emily wyrusza w podróż do dworu Derceto, domu dla umysłowo chorych, gdzie ukrywa się coś nieokreślonego. Spotkasz tam dziwnych mieszkańców, koszmarne krainy, niebezpieczne potwory i ostatecznie odkryjesz spisek rodzącego się zła. Gdzieś pomiędzy rzeczywistością, tajemnicą i szaleństwem czeka na ciebie przygoda, która zakwestionuje twoje dotychczasowe przekonania. Komu możesz zaufać, w co uwierzysz i co zrobisz dalej? – czytamy w opisie gry na Steam.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Alone in the Dark zmierza na PC oraz konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Premiera zaplanowana została na 25 października 2023 roku. Warto zaznaczyć, że gra będzie dostępna w polskiej wersji językowej (napisy). Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z oficjalnymi wymaganiami sprzętowymi.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!