Alone In The Dark – limitowana kolekcjonerka zaprezentowana na trailerze

Jakub Smolak
2023/08/02 16:15
0
0

Dajcie znać, czy podoba Wam się ten zestaw.

Wczoraj otrzymaliśmy krótkie wideo z nadciągającego Alone In The Dark, za sprawą którego mogliśmy zapoznać się z postacią Mrocznego Człowieka. Tym razem wydawca – THQ Nordic – przygotował materiał poświęcony prezentacji edycji kolekcjonerskiej. Zachęcamy do zapoznania się z poniższym wideo.

Alone In The Dark – limitowana kolekcjonerka zaprezentowana na trailerze

Czy edycja kolekcjonerska Alone In The Dark spodoba się graczom?

Warto zaznaczyć, że edycja kolekcjonerska Alone In The Dark zostanie wyprodukowana w limitowanym nakładzie. Wydanie zostało ograniczone do 5000 sztuk, które trafią do sprzedaży na całym świecie. Jeśli ta edycja Was interesuje, to już wkrótce udostępniona zostanie możliwość składania zamówień przedpremierowych w rodzimych sklepach. Warto dodać, że w oficjalnym sklepie wydawcy kolekcjonerkę wyceniono na 199,99 euro.

Edycja kolekcjonerska Alone in the Dark zawiera:

  • 26 cm figurkę Mrocznego Człowieka
  • Grę na wybraną platformę: PlayStation 5, Xbox Series X lub PC
  • Steelbook
  • 10 cm miniaturową figurkę Ostadte
  • Zestaw cyfrowej zawartości do pobrania (kostiumy Derceto 1992, tryb komentarza reżyserskiego, kolekcja filtrów z dawnych horrorów)
  • Zawieszkę na drzwi Do Not Disturb (nie przeszkadzać) stylizowana na lalkę
  • Zestaw naklejek na ściany

Alone in the Dark to kolejna odsłona kultowego cyklu przygodowych gier akcji w konwencji psychologicznego horroru zapoczątkowanego w 1992 roku. Nie jest to jednak ani remake, ani remaster klasyka, gdyż deweloperzy z Pieces Interactive opracowali reboot cyklu. Gracze, którzy lubią produkcje utrzymane w klimatach grozy, powinni koniecznie zainteresować się tą produkcją.

Ten list miłosny do przełomowego oryginału pozwala ci przeżyć przerażającą historię oczami jednego z dwojga bohaterów. Wciel się w Edwarda Carnby'ego lub Emily Hartwood i eksploruj otoczenie, walcz z potworami, rozwiązuj zagadki i odkrywaj niepokojącą prawdę o dworze Derceto – czytamy w opisie gry na Steam.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Alone in the Dark zmierza na PC oraz konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Premiera zaplanowana została na 25 października 2023 roku. Warto zaznaczyć, że gra będzie dostępna w polskiej wersji językowej (napisy). Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z oficjalnymi wymaganiami sprzętowymi.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!