Bohaterowie Borderlands na pierwszych zdjęciach z filmu. Gearbox prezentuje postacie

Radosław Krajewski
2021/06/05 12:10
0
0

Oficjalne konto filmowej ekranizacji popularnej serii gier od Gearbox pochwaliło się kolejnymi zdjęciami bohaterów superwidowiska.

Bohaterowie Borderlands na pierwszych zdjęciach z filmu. Gearbox prezentuje postaciePierwszego dnia miesiąca Lionsgate i Gearbox Software zrobiło niespodziankę wszystkim fanom, którzy czekają na filmową adaptację Borderlands. Tego dnia udostępniono pierwsze zdjęcie z filmu, na którym mogliśmy zobaczyć główną bohaterkę Lilith, w którą wciela się Cate Blanchett. Studia kontynuują promocję swojego widowiska, ujawniając kolejne postacie. Na nowych zdjęciach utrzymanych w tej samej czarno-białej stylistyce z widoczną jedynie sylwetką, możemy zobaczyć Rolanda, doktor Patricię Tannis, Tiny Tinę, Kriega oraz Claptrapa. Jest również zbiorowe zdjęcie ze wszystkimi bohaterami, które zostało opatrzone podpisem: „Od studia, które dało Wam La La Land… wychodzi film absolutnie niepodobny do La La Land”. Wyraźnie więc widać, że twórcy podczas promocji swojego filmu postawią nacisk na humorystyczne akcenty. Wszystkie nowe zdjęcia z Borderlands zobaczycie poniżej.

Wczytywanie ramki mediów.

Lilith (Cate Blanchett), niesławna banitka z tajemniczą przeszłością, niechętnie wraca na swoją rodzinną planetę Pandora, aby odnaleźć zaginioną córkę najpotężniejszego skurczybyka wszechświata, Atlasa (Edgar Ramirez). Lilith zawiera sojusz z nieoczekiwaną drużyną - Rolandem (Kevin Hart), byłym elitarnym najemnikiem, który teraz desperacko pragnie odkupienia; Tiną Tiną (Ariana Greenblatt), szaloną ekspertką od wybuchów; Kriegiem (Florian Munteanu), umięśnionym i nierozgarniętym ochroniarzem Tiny; Tannis (Jamie Lee Curtis), naukowiec, która nie trzyma się rozsądku; i Claptrapem (Jack Black), przemądrzałym robotem. Ci nieprawdopodobni bohaterowie muszą walczyć z obcymi potworami i niebezpiecznymi bandytami, aby znaleźć i chronić zaginioną dziewczynę, która może posiadać klucz do niewyobrażalnej mocy. Los wszechświata leży w ich rękach – ale będą walczyć o coś więcej: o siebie nawzajem.

Reżyserem filmu jest Eli Roth, znany z takich produkcji jak Hostel i Życzenie śmierci. Za scenariusz odpowiada Craig Mazin, współtwórca Czarnobyla i serialowego The Last of Us. W obsadzie znajdują się: Cate Blanchett, Kevin Hart, Jamie Lee Curtis, Jack Black, Ariana Greenblatt, Florian Munteanu, Haley Bennett, Edgar Ramírez, Olivier Richters, Janina Gavankar.

GramTV przedstawia:

Borderlands to połączenie pierwszoosobowej strzelanki i gry RPG, które w kolejnych latach wyewoluowało w podgatunek looter-shooterów. Pierwsza część pojawiła się w 2009 roku. W grze sterowaliśmy jedną z czterech postaci, a naszym zadaniem było eksploracja planety Pandora w poszukiwaniu Skarbca, skrywającego w sobie tajemniczy artefakt obcej cywilizacji.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!