Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

Pożegnanie Białego Wilka otrzyma polski dubbing. Twórcy chwalą się nagraniami

Radosław Krajewski
2021/11/15 18:00

Mod do drugiej części Wiedźmina otrzyma polski dubbing. Grupa odpowiedzialna za modyfikacje potwierdziła świetną wiadomość.

W październiku ubiegłego roku swoją premierę miało Pożegnanie Białego Wilka, czyli wyczekiwana modyfikacja do Wiedźmina 2. Twórcy moda przedstawili w niej historię rozgrywającą się po Wiedźminie 3: Krwi i winie, w której Geralt mógł porozmawiać z najważniejszymi bohaterami growej trylogii stworzonej przez CD Projekt RED i wziąć udział w nowej linii zadań. Jednym z mankamentów modyfikacji był brak udźwiękowienia głosów postaci. Grupa postanowiła to zmienić i nawiązała współpracę z eLeR Creative, aby wspólnie przygotować polski dubbing.Pożegnanie Białego Wilka otrzyma polski dubbing. Twórcy chwalą się nagraniamiPrace nad dubbingiem trwają od końcówki maja, ale twórcy ostrzegają, że przed nimi jeszcze sporo pracy. W swoim komunikacie nie podali daty premiery, ale podkreślili, że etap przygotowywania głosów postaci jest na zaawansowanym etapie, dlatego już teraz postanowili podzielić się doskonałą informacją dla wszystkich fanów Wiedźmina. Grupa wciąż szuka aktorów głosowych, którzy wzięliby udział w projekcie, wcielając się w rolę Regisa, Letho lub Eredina. Z tego powodu przeprowadzają casting, do którego każdy z odpowiednimi umiejętnościami oraz mikrofonem może się zgłosić.

Twórcy zaprezentowali również dwa materiały, które prezentują dubbing w Pożegnanie Białego Wilka. Za pierwszy odpowiada eLeR Creative i to właśnie ten film przekonał twórców do stworzenia pełnego udźwiękowiania postaci w swojej produkcji. Drugi powstał, aby przypomnieć fanom o projekcie i zachęcić aktorów do wzięcia udziału w przedsięwzięciu. Nie są więc one w żaden sposób reprezentatywne dla finalnego efektu.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!