Powstaje amerykańska wersja Squid Game? Netflix ma być zniecierpliwiony opóźnieniem drugiego sezonu

Radosław Krajewski
2023/03/15 14:00

Platforma ma opracowywać amerykański remake popularnego koreańskiego hitu.

Jesienią 2021 roku cały świat oszalał na punkcie Squid Game. Koreański serial podbił serca widzów, stając się największym hitem w historii Netflixa. Chociaż drugi sezon został szybko potwierdzony, a jeszcze w czerwcu ubiegłego roku trafiła pierwsza zapowiedź nowych odcinków, to od tego czasu platforma milczy w sprawie premiery kolejnych przygód Gi-hun Seonga. Twórca serialu Dong-hyuk Hwang zapowiedział, że drugi sezon zadebiutuje dopiero w 2024 roku, ale najwidoczniej platforma nie chce tyle czekać i pracuje nad amerykańską wersją Squid Game.

Powstaje amerykańska wersja Squid Game? Netflix ma być zniecierpliwiony opóźnieniem drugiego sezonu

Netflix pracuje nad amerykańską wersją Squid Game?

Te rewelacje podał Jeff Sneider w podcaście The Hot Mic. Dziennikarz stwierdził, że Netflix pracuje nad „amerykańską wersją przebojowej serii”. Po chwili dodał, że nieznany harmonogram długo oczekiwanego drugiego sezonu serialu może spowodować, ze platforma zdecyduje się na stworzenie swojej własnej wersji tej produkcji. Chociaż nie padły żadne konkrety, to fani uważają, że prawdopodobnie chodzi właśnie o Squid Game.

GramTV przedstawia:

Sneider nie ma żadnych informacji dotyczących amerykańskiego remake’u Squid Game. Niechęć Amerykanów do czytania napisów podczas oglądania obcojęzycznych produkcji nie jest niczym nowym i wielu osób zrezygnowało z obejrzenia koreańskiej wersji z tego powodu. Netflix może wyjść naprzeciw oczekiwaniom takich widzów i stworzyć własną wersję, która powstałaby w języku angielskim.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!