Squid Game: Sezon 2 zadebiutuje już wkrótce. Pierwsza zapowiedź nowych odcinków

Radosław Krajewski
2022/06/12 18:13

Netflix zaskoczył wszystkich i ogłosił szybką premierę drugiego sezonu Squid Game.

Pierwszy sezon Squid Game stał się największym hitem Netflixa i jako pierwsza, oraz jedyna produkcja platformy, zaliczyła ponad miliard godzin oglądalności w ciągu pierwszych czterech tygodni. Nic więc dziwnego, że serwis chciał kontynuować koreańską produkcję i ogłosił powstanie drugiego sezonu. Jednak twórca Hwang Dong-hyuk jeszcze w kwietniu nie miał dobrych wieści dla fanów i przyznał, że na drugi sezon możemy poczekać nawet do końca 2024 roku. Najwyraźniej była to jedynie zasłona dymna i Netflix właśnie ogłosił, że nowe odcinki zadebiutują „już wkrótce”.

Squid Game: Sezon 2 zadebiutuje już wkrótce. Pierwsza zapowiedź nowych odcinków

Zupełnie nowa rozgrywa nadchodzi
Dwanaście lat zabrało mi stworzenie pierwszego sezonu Squid Game. Ale wystarczyło 12 dni, aby Squid Game stał się najpopularniejszym serialem Netflixa w historii.

Jako scenarzysta, reżyser i producent Squid Game, ogromne podziękowania dla fanów na całym świecie. Dziękuję za oglądanie i pokochanie naszego serialu.

I teraz Gi-hun wróci,
The Front Man powróci.
Sezon 2 nadchodzi.
Mężczyzna w garniturze z ddakji może powróci.
Zostaniecie również przedstawieni chłopakowi Young-hee, Cheol-su.

Dołącz do nas po kolejną nową rozgrywkę.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Platforma wypuściła krótki teaser drugiego sezonu, na którym widzimy słynną ogromną lalkę z pierwszej gry z serial. Na jej oku na czerwono wyświetla się cyfra 2. Niestety żadne szczegóły nie zostały ujawnione, ale to pierwsza oficjalna zapowiedź nowego sezonu Squid Game. Dodatkowo może dziwić data ogłoszenia, gdyż niedawno platforma świętowała Netflix Geeked Week, na którym zapowiedź drugiego sezonu zrobiłaby duży większy rozgłos. Musimy więc uzbroić się w cierpliwość i wyczekiwać kolejnych informacji o powrocie Squid Game.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!