Polskie The Alters do wypróbowania za darmo. Wersja demo gry od 11 bit studios jest już dostępna

Patrycja Pietrowska
2024/06/11 13:15
1
0

Zainteresowani mogą już przetestować wersję demonstracyjną intrygującego The Alters.

Jakiś czas temu polskie 11 bit studios zapowiedziało nadchodzącą wersję demonstracyjną gry The Alters. Teraz intrygujący tytuł można już przetestować za darmo w ramach Steam Next Fest. Przy okazji deweloperzy podzielili się nowym materiałem związanym z grą.

The Alters
The Alters

The Alters z wersją demonstracyjną w ramach Steam Next Fest

Trwające właśnie Steam Next Fest to świetna okazja ku temu, by przetestować wersje demonstracyjne interesujących nas gier. W ramach festiwalu możemy również wypróbować demo The Alters, które dostępne będzie do 17 czerwca 2024 roku. Ukończenie wersji demo produkcji od polskiego zespołu 11 bit studios nie powinno zająć dłużej niż 40 minut. Do sieci trafił również nowy gameplay trailer The Alters.

Jeśli zaś chodzi o sam tytuł, w grze wcielamy się w postać Jana Dolskiego – pracownika fizycznego, który ląduje awaryjnie na obcej planecie jako jedyny ocalały z załogi. W otoczeniu brakuje jednak potrzebnych do pomocy ludzi, w związku z czym przy wykorzystaniu lokalnego surowca Rapidium, Jan tworzy alternatywne wersje siebie. Każdy z nowopowstałych osobników posiada własną osobowość i historię.

GramTV przedstawia:

W The Alters pojawia się również motyw wyścigu z czasem – planeta orbituje bowiem wokół ogromnego słońca, a promieniowanie na powierzchni może szybko doprowadzić do krytycznego poziomu zagrożenia. Jan musi zatem przemieszczać się razem z bazą po pustkowiach, do czego potrzebne będzie nie tylko paliwo, ale również pożywienie i inne zasoby.

Odkryj grę science fiction, która w emocjonujący sposób łączy elementy przygody, survivalu oraz zarządzania bazą. Wciel się w rolę Jana Dolskiego, zwykłego człowieka, który musi stworzyć alternatywne wersje samego siebie w desperackiej próbie ucieczki z obcej planety. – głosi opis gry The Alters na platformie Steam.

Przypomnijmy zatem jeszcze raz, że wersja demo The Alters jest już dostępna na platformie Steam. Dokładna data premiery gry pozostaje jednak na ten moment tajemnicą. Wiemy natomiast, że tytuł zmierza nie tylko na komputery osobiste, ale również na konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S.

Komentarze
1
jakubcjusz
Gramowicz
Ostatni środa

Ukończenie wersji demo produkcji od polskiego zespołu 11 bit studios nie powinno zająć dłużej niż 40 minut.Ten czas to chyba dla osób, które przeklikują wszystkie dialogi... Grając spokojnie i wszystko czytając spędzicie w demie raczej 1h - 1,5h.