Polak ręcznie stworzył szczegółową mapę Wyzimy. Fani Wiedźmina zachwyceni

Mikołaj Ciesielski
2022/07/27 11:40
0
0

Rodzimy miłośnik Geralta z Rivii pochwalił się imponującym projektem.

Polak ręcznie stworzył szczegółową mapę Wyzimy. Fani Wiedźmina zachwyceni

Niejednokrotnie mieliśmy okazję przekonać się, że wśród fanów Wiedźmina nie brakuje utalentowanych osób. Miłośnicy przygód Geralta z Rivii regularnie dzielą się bowiem różnego rodzaju dziełami, które zachwycają resztę społeczności. Tymczasem na forum Reddit pojawił się kolejny warty uwagi projekt. Mowa tutaj o szczegółowej i ręcznie wykonanej mapie Wyzimy, której autorem jest artysta z Polski.

Ręcznie robiona mapa Wyzimy z Wiedźmina zachwyca szczegółowością

Wspomnianą mapą za pośrednictwem forum Reddit pochwalił się użytkownik posługujący się pseudonimem „Helpful Mention”. Artysta informuje, że projekt powstał zarówno na podstawie książek Andrzeja Sapkowskiego, jak i informacjach o Wyzimie znajdujących się w grach CD Projekt RED. Na uwagę zasługuje jednak nie tylko szczegółowa mapa, ale także znajdująca się pod nią legenda z opisami najważniejszych miejsc.

Jak wspomnieliśmy wyżej, autorem mapy jest artysta z Polski, dlatego też na grafice widnieją napisy w naszym rodzimym języku. Fani Wiedźmina są zachwyceni pracą Polaka, a twórca w odpowiedzi na pytanie jednego z użytkowników forum Reddit zdradził, że pracował nad opublikowanym przez siebie dziełem przez około miesiąc. Rzućcie okiem i oceńcie sami.

Ręcznie robiona mapa Wyzimy z Wiedźmina zachwyca szczegółowością, Polak ręcznie stworzył szczegółową mapę Wyzimy. Fani Wiedźmina zachwyceni
Reddit

GramTV przedstawia:

Warto również zaznaczyć, że Helpful Mention” ma na swoim koncie także kilka innych, równie imponujących projektów. Artysta podzielił się bowiem linkiem do galerii swoich prac znajdujących się w serwisie DeviantArt, gdzie publikuje swoje projekty pod pseudonimem „Plan Janusza”. Zainteresowanych zachęcamy do zajrzenia pod ten adres.

Na koniec przypomnijmy, że pod koniec marca CD Projekt RED oficjalnie potwierdziło, że trwają prace nad kolejną odsłoną serii Wiedźmin, która „zapoczątkuje nową sagę w tym uniwersum”. Na ten moment nie znamy jednak żadnych szczegółów na temat produkcji. Wiadomo jedynie, że tytuł powstaje na silniku Unreal Engine 5.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!