Next-genowy Wiedźmin 3: Dziki Gon już dostępny na PC, PS5 i Xbox Series X/S

Mikołaj Ciesielski
2022/12/14 08:00

Posłuchajcie „Wilczej Zamieci” w wykonaniu Sanah.

Next-genowy Wiedźmin 3: Dziki Gon już dostępny na PC, PS5 i Xbox Series X/S

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami dziś w nocy Wiedźmin 3: Dziki Gon otrzymał wyczekiwaną przez wielu graczy „next-genową” aktualizację, która usprawniła działanie gry na konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S oraz na komputerach osobistych. Wspomniany patch dostępny jest za darmo dla wszystkich posiadaczy wspomnianej produkcji. Zainteresowani mogą również skorzystać z „premierowej promocji”.

Wiedźmin 3: Dziki Gon debiutuje na PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Aktualizacja jest już dostępna także na PC

CD Projekt RED postanowiło bowiem przygotować specjalną ofertę, dzięki której zainteresowani w niższej cenie mogą nabyć zarówno podstawową wersję gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, jak i wydanie Wiedźmin 3: Dziki Gon – Edycja Kompletna ze wszystkimi dodatkami. Promocja dostępna jest na komputerach osobistych (GOG.com) oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S.

To jednak nie koniec atrakcji, ponieważ CD Projekt RED postanowiło uczcić premierę „next-genowej” wersji Wiedźmina 3 i na oficjalnym kanale marki na YouTube opublikowało nowe aranżacje utworów, które powinny być dobrze znane wszystkim fanom przygód Białego Wilka. Poniżej znajdziecie „Wilczą Zamieć” w wykonaniu Sanah.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!