PlayStation Showcase 2023 już w tym miesiącu? Nowe informacje o pokazie Sony

Mikołaj Ciesielski
2023/05/09 08:45
0
0

Niewykluczone, że wyczekiwany pokaz japońskiej firmy odbędzie się nieco wcześniej, niż zakładano.

Na początku kwietnia Jeff Grubb informował, że PlayStation Showcase 2023 odbędzie się przed Summer Game Fest 2023, które zaplanowane jest na 8 czerwca 2023 roku. Branżowy insider postanowił podzielić się jednak nowymi informacji w kwestii terminu wyczekiwanego pokazu Sony. Okazuje się, że prezentacja gier zmierzających na konsole japońskiej firmy może odbyć się już w tym miesiącu.

PlayStation Showcase 2023 już w tym miesiącu? Nowe informacje o pokazie Sony

PlayStation Showcase 2023 może odbyć się pod koniec maja

Jeff Grubb podzielił się na portalu społecznościowym Twitter zaktualizowaną listą nadchodzących pokazów skierowanych do miłośników gier wideo. Na samym początku zestawienia możemy znaleźć natomiast wyczekiwane PlayStation Showcase 2023, które – zdaniem insidera – odbędzie się w tygodniu rozpoczynającym się 25 maja 2023 roku.

Pokaz Sony może więc odbyć się już w ostatni czwartek bieżącego miesiąca. Niewykluczone również, że prezentacja skierowana do fanów PlayStation będzie mieć miejsce 1 czerwca, a więc dokładnie tydzień przed Summer Game Fest 2023. Na ten moment nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na oficjalną zapowiedź wydarzenia.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że Grubb już pod koniec lutego – w jednym z odcinków podcastu Game Mess Decides – informował, że PlayStation Showcase 2023 odbędzie się przed targami E3 2023, które zostały ostatecznie odwołane. Zdaniem insidera Sony szykuje „ogromny” pokaz, na którym zaprezentowana zostanie „druga faza” PlayStation 5. Czy japońska firma sprosta oczekiwaniom fanów? Wiele wskazuje na to, że przekonamy się o tym w ciągu najbliższych tygodni.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!