PlayStation Plus Premium pozwala sprawdzić najlepszą i najgorszą grę 2023 roku

Mikołaj Ciesielski
2023/11/20 12:00
0
0

Abonenci Sony mogą na własną rękę przekonać się, czy obie produkcje zasługują na swoje miano.

Już jutro – 21 listopada – abonenci PlayStation Plus Premium i Extra będą mieli okazję zapoznać się z nowymi grami. Większość z Was zapewne wie, że pierwszy z wymienionych planów subskrypcyjnych Sony zapewnia również dostęp do wersji testowych najnowszych produkcji, a lista tytułów do sprawdzenia regularnie się rozrasta. Klienci japońskiej firmy – jak się okazuje – otrzymali właśnie możliwość sprawdzenia jednej z najlepszych i jednej z najgorszych gier 2023 roku.

PlayStation Plus Premium pozwala sprawdzić najlepszą i najgorszą grę 2023 roku

Abonenci PlayStation Plus Premium mogą przetestować Baldur’s Gate 3 i The Lord of the Rings: Gollum

Mowa tutaj oczywiście o Baldur’s Gate 3 oraz The Lord of the Rings: Gollum. W przypadku pierwszej z wymienionych produkcji abonenci PlayStation Plus Premium mogą liczyć na 2 godziny rozgrywki testowej, a ostatnia gra studia Daedelic Entertainment oferuje 60-minutową wersję próbną. Wszystkie poczynione postępy będzie można oczywiście przenieść do pełnej wersji, o ile tylko zainteresowany zdecyduje się na jej zakup.

Baldur’s Gate 3 to obok The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom najwyżej oceniana gra z 2023 roku w serwisie Metacritic. Wspomniany tytuł może pochwalić się nie tylko świetnymi ocenami, ale również pierwszymi nagrodami. Najnowsza produkcja studia Larian Studios nie dała bowiem szans konkurencji na Golden Joystick Awards 2023, a lista nominacji do The Game Awards 2023 zapowiada, że historia ta może się wkrótce powtórzyć.

GramTV przedstawia:

The Lord of the Rings: Gollum może się z kolei „pochwalić” najgorszą średnią ocen na Metacritic wśród tytułów wydanych w 2023 roku. Najnowsza produkcja osadzona w uniwersum Śródziemia zebrała fatalne recenzje, a kilka miesięcy po premierze studio Daedelic Entertainment poinformowało, że rezygnuje z dalszego tworzenia gier wideo i zamierza skupić się na działalności wydawniczej.

Jak wspomnieliśmy wyżej, abonenci PlayStation Plus Premium mają więc szansę przetestować zarówno jedną z najlepszych, jak i jedną z najgorszych gier 2023 roku i sprawdzić, czy obie produkcje zasługują na swoje miano.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!