PlayStation Plus Extra i Premium straci 6 gier w lipcu. Ujawniono listę tytułów

Mikołaj Ciesielski
2024/06/19 09:00
0
0

Wiemy, jakie gry opuszczą usługę Sony w przyszłym miesiącu.

Czerwcowa oferta PlayStation Plus Extra i Premium jest już dostępna, ale abonenci Sony muszą przygotować się na kolejne czyszczenie biblioteki. Japońska firma ujawniła bowiem listę gier, które już w przyszłym miesiącu opuszczą wspomnianą usługę. Zgodnie z przekazanymi informacjami subskrybenci producenta konsol PlayStation stracą niebawem dostęp do 6 produkcji.

PlayStation Plus / Tiny Tina’s Wonderlands
PlayStation Plus / Tiny Tina’s Wonderlands

Na liście gier zaplanowanych do usunięcia z PlayStation Plus Extra i Premium znalazło się m.in. Tiny Tina’s Wonderlands, czyli pierwszoosobowy looter shooter, który jest spin-offem popularnej serii Borderlands. W przyszłym miesiącu abonenci Sony będą musieli pożegnać się również m.in. z takimi tytułami jak Saints Row IV: Re-Elected czy Kingdom Two Crowns.

GramTV przedstawia:

Zgodnie z przekazanymi informacjami wymienione gry opuszczą bibliotekę PlayStation Plus Extra i Premium już 16 lipca 2024 roku. Jak wspomnieliśmy wyżej, w przyszłym miesiącu klienci Sony stracą dostęp do łącznie 6 produkcji. Poniżej znajdziecie natomiast pełną listę tytułów oznaczonych do usunięcia z usługi japońskiej firmy.

Gry usuwane z PlayStation Plus Extra i Premium (lipiec 2024)

  • Dysmantle (PS4/PS5)
  • Fast & Furious: Spy Racers Rise of the Sh1ft3r (PS4/PS5)
  • Kingdom Two Crowns (PS4)
  • My Little Pony: A Maretime Bay Adventure (PS4/PS5)
  • Saints Row IV: Re-Elected (PS4)
  • Tiny Tina’s Wonderlands (PS4/PS5)
Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!