PlayStation London Studio oficjalnie zamknięte. Opublikowano ostatnią wiadomość

Mikołaj Ciesielski
2024/05/22 08:00
1
0

Londyński zespół pożegnał się z graczami.

Już pod koniec lutego zapowiedziano, że PlayStation London Studio zostanie zlikwidowane. Wczoraj natomiast po ponad 20 latach wspomniany zespół oficjalnie zakończył swoją działalność. Londyński zespół postanowił pożegnać się z graczami i opublikował specjalną wiadomość, w którym podziękowano za „szaloną i wspaniałą podróż”.

PlayStation London Studio oficjalnie zamknięte. Opublikowano ostatnią wiadomość

PlayStation London Studio żegna się z fanami. Londyński zespół oficjalnie zamknięty

Na oficjalnym profilu PlayStation London Studio na portalu społecznościowym X pojawił się wczoraj krótki wpis pożegnalny. Londyński zespół podkreśla, że wszyscy pracownicy „ruszają ku nowym przygodom”. Dlatego też zdecydowano się podziękować za dotychczasowe wsparcie zarówno fanom, jak i wszystkim współpracownikom.

Przez ponad dwadzieścia lat London Studio było domem dla wyjątkowo utalentowanych i wspaniałych ludzi z branży gier. Gdy zamykamy drzwi i wszyscy ruszamy ku nowym przygodom, chcieliśmy serdecznie podziękować wszystkim naszym graczom oraz wszystkim, byłym i obecnym, współpracownikom, którzy wspierali nas przez lata. To była szalona i wspaniała podróż – czytamy w opublikowanym PlayStation London Studio komunikacie.

GramTV przedstawia:

Na koniec warto przypomnieć, że PlayStation London Studio zostało założone w 2002 roku. W trakcie swojej działalności londyński zespół dostarczył na rynek masę produkcji. To właśnie wspomniane studio było odpowiedzialne m.in. za serie Singstar czy EyeToy.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
1
Yosar
Gramowicz
22/05/2024 19:22

A jaka była drama z Microsoftem. A tu można posłać na zieloną łączke 900 pracowników i nikt palcem nie kiwnie na klawiaturze.

To oczywiście przykre że ludzie tracą pracę. I nikomu tego nie życzę. Ale rachunek pracodawcy jest prosty.