Pierwszy sezon Suicide Squad ze szczegółami. Joker, nowe bronie i nie tylko

Patrycja Pietrowska
2024/03/22 13:45
1
0

Rocksteady prezentuje również nowy trailer związany z wydarzeniem.

Na początku marca poznaliśmy datę premiery pierwszego sezonu rozgrywek w Suicide Squad: Kill The Justice League. Jak wiemy, do gry zmierza między innymi Joker, jednak teraz twórcy podzielili się bardziej szczegółowymi informacjami związanymi z nową zawartością. W sieci pojawił się również gameplay trailer dedykowany wydarzeniu.

Pierwszy sezon Suicide Squad ze szczegółami. Joker, nowe bronie i nie tylko

Suicide Squad: Kill The Justice League – pierwszy sezon rozgrywek w szczegółach

Już 28 marca 2024 roku wystartuje pierwszy sezon rozgrywek w Suicide Squad: Kill The Justice League. W związku z tym wydarzeniem twórcy udostępnili w sieci nowy zwiastun zatytułowany „Welcome to the Funhouse”, a także podzielili się bardziej szczegółowymi informacjami o nowościach zmierzających do gry. Jak czytamy na oficjalnej stronie gry, do tytułu trafi nowa postać, kolejne bronie, skórki i misje.
Przede wszystkim jednak gracze będą mogli cieszyć się Jokerem, który dołączy do ekipy grywalnych postaci. Bohater wyposażony będzie w wybuchowy parasol, który nada mu mobilności, pozwalając przemieszczać się po mieście i atakować wrogów. Joker otrzyma również swoje drzewko umiejętności z trzema różnymi stylami gry: Jester, Firestarter i Ringmaster.
Ponadto do gry trafi nowy arsenał broni, w tym zestaw wyposażenia Stracha na Wróble, Polka Dot-Mana, Reverse Flasha i Szalonego Kapelusznika. Nowy typ broni Intergang skupia się natomiast na obrażeniach z bliskiej odległości, wystrzeliwując wiele pocisków. Dodatkowo pojawią się także kolejne misje, skórki, zwycięskie pozy i sztandary. Z kolei przepustka bojowa zaoferuje między innymi stroje Waynetech.
Poza nowościami deweloperzy zadbali także o szereg poprawek i ulepszeń obejmujących problemy z ładowaniem czy awarie związane z blokadą postępów. Na zakończenie przypominamy, że Suicide Squad: Kill the Justice League trafiło na rynek 2 lutego 2024 roku. Produkcja Rocksteady jest dostępna na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
Bruce_666
Gramowicz
22/03/2024 14:55

Oni naprawdę myślą,  że sezony przyciągną graczy, skoro gra jest u podstaw zepsuta?