Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

Pierwsze ujęcia z planu Czarnej Pantery 2. Twórcy szykują wzruszającą scenę

Radosław Krajewski
2021/07/28 11:40

Do sieci trafił pierwszy materiał z planu produkcji drugiej części Czarnej Pantery, na której możemy zobaczyć nową lokację.

Według pierwszych przecieków Czarna Pantera 2 opowie historię wojny między Wakandą a Atlantydą. Fani spodziewają się wprowadzenia Namora, czyli bardzo popularnego bohatera znanego z kart komiksów Marvela. Co zaskakujące, twórcy mogą również wykorzystać postać jednego z X-Menów, tym samym dodając do uniwersum pełnoprawnych mutantów. Te atrakcje przewidziane są raczej na drugą połowę filmu, a pierwsza powinna przynieść nieco wolniejsze tempo akcji i niezwykle wzruszającą scenę. Na poniższym materiale możecie zobaczyć budowę ogromnej scenografii do filmu. Pierwsze informacje podawały, że wideo pokazuje salę tronową króla Wakandy, która niejednokrotnie była opisywana w filmie. Ale jedna z osób wykorzystała alfabet Wakandy do odczytania napisów na kolumnach i zdaje się, że to nie sala tronowa, a grobowiec.Pierwsze ujęcia z planu Czarnej Pantery 2. Twórcy szykują wzruszającą scenęNa kolumnach widnieją napisy bezpośrednio odnoszące się do T’Challi granego przez zmarłego w ubiegłym roku Chadwicka Bosemana. Wygląda więc na to, że w Czarnej Panterze 2 poznamy okoliczności śmierci jego bohatera, tym samym Wakanda pożegna swojego ukochanego króla i bohatera, składając jego ciało do ogromnego grobowca. Patrząc na wymiary scenografii, możemy spodziewać się dużej sceny pogrzebu z wieloma uczestnikami, nie tylko głównymi aktorami z obsady.

Za reżyserię i scenariusz filmu odpowiada ponownie Ryan Coogler. W filmie zobaczymy Danai Gurirę, Lupitę Nyong’o, Letitię Wright oraz Martina Freemana. Film pojawi się w kinach 8 lipca 2022 roku.

Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!