Pierwsze gameplaye z Hogwarts Legacy już w sieci. Hogwart, latanie na miotle i kreator postaci

Radosław Krajewski
2023/01/25 16:25

Do sieci trafiły już pierwsze fragmenty rozgrywki z Hogwarts Legacy nagrane przez graczy.

Już 7 lutego pierwsi grace będą mogli rozpocząć naukę w Szkole Magii i Czarodziejstwa w grze Hogwarts Legacy. Produkcja została udostępniona przedpremierowo wybranym Youtuberom, którzy otrzymali możliwość zaprezentowania graczom fragmenty rozgrywki. Na poniższych filmach zobaczycie, jak wygląda tytułowa szkoła, jedną z pierwszych misji w grze, latanie na miotle, a także kreator postaci.

Pierwsze gameplaye z Hogwarts Legacy już w sieci. Hogwart, latanie na miotle i kreator postaci

Niedawno Hogwarts Legacy otrzymał kinowy zwiastun, na którym twórcy zaprezentowali kilka lokacji, które znajdą się w grze, a także magiczne stworzenia. Wcześniej do sieci trafiły nowe szczegóły dotyczące rozgrywki, które poinformowały, że przejście kampanii zajmie około 35 godzin, a ukończenie wszystkich aktywności pobocznych i znalezienie znajdziek zajmie nawet dwa razy więcej czasu.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że Hogwarts Legacy zadebiutuje już 10 lutego na komputerach osobistych i konsolach PlayStation 5 oraz Xbox Series X/S. Posiadacze PlayStation 4 i Xbox One muszą uzbroić się w cierpliwość, gdyż wersje gry na starsze konsole zostały opóźnione do 4 kwietnia.

Hogwarts Legacy – pierwsze gameplaye graczy

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!