Hogwarts Legacy na filmowym zwiastunie. Fani zachwyceni magiczną historią

Radosław Krajewski
2023/01/18 15:35
2
0

Warner Bros. podzieliło się świetną zapowiedzią ich nadchodzącej gry.

Do premiery Hogwarts Legacy pozostał już mniej niż miesiąc. Niedawno dowiedzieliśmy się, że w grze nasza postać będzie mogła zginąć na kilka makabrycznych sposób, a ogromny wyciek informacji ujawnił długość rozgrywki oraz mapę gry. Tym razem Warner Bros. Games powróciło z nowym, oficjalnym filmowym zwiastunem Hogwarts Legacy, który z miejsca podbił serca graczy czekających na ten tytuł.

Hogwarts Legacy na filmowym zwiastunie. Fani zachwyceni magiczną historią

Hogwarts Legacy otrzymał nowy filmowy zwiastun

Krótki zwiastun prezentuje historię pewnej sowy z Hogwartu, która została wysłana z pilną informacją do młodej czarodziejki przebywającej w Londynie. Ptak musi jednak przebyć długą i niebezpieczną podróż, a widz może zobaczyć, jakie lokacje odwiedzimy w grze i jakie stworzenia napotkamy podczas podróży.

W komentarzach pod zwiastunem nie brakuje zachwytów graczy, którzy nie mogą doczekać się premiery gry. Niektórzy nawet dziękują J.K. Rowling za stworzenie tego niezwykłego, magicznego świata, który wkrótce zostanie rozszerzony przez wysokobudżetową grę.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że Hogwarts Legacy zadebiutuje już 10 lutego na komputerach osobistych i konsolach PlayStation 5 oraz Xbox Series X/S. Posiadacze PlayStation 4 i Xbox One muszą uzbroić się w cierpliwość, gdyż wersje gry na starsze konsole zostały opóźnione do 4 kwietnia.

Komentarze
2
Khalid...
Gramowicz
18/01/2023 18:00

Dwa tytuły na które czekam. Hogwarts Legacy i dodatek do Cyberpunka. Bedzie miodnie 😁

dariuszp
Gramowicz
18/01/2023 16:12

Ja byłem zaskoczony tym że w grze są pory roku. To oznacza że historia będzie się działa na przestrzeni nie godzin czy dni a miesięcy.

Na jednym z pokazów zmienili porę roku z lata na zimę.

Ciekawe czy będzie możliwość kontynuowania rozgrywki po fabule.