Perish – brutalna strzelanka zmierza na konsole

Jakub Smolak
2023/08/13 09:30
0
0

To FPS dla 1-4 graczy.

Perish to produkcja przygotowana przez deweloperów ze studia ITEM42. Gra miała swoją pecetową premierę 2 lutego, a wkrótce grono odbiorców poszerzy się o użytkowników konsol.

Perish – brutalna strzelanka zmierza na konsole

Czy Perish znajdzie fanów na konsolach?

Perish to pierwszoosobowy shooter, która stawia na zabawę w trybie kooperacji. Jednocześnie zagrywać może się w niego 4 graczy i właśnie w takim wydaniu gra powinna sprawdzić się najlepiej. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by w pojedynkę podjąć się wyzwań przygotowanych przez twórców.

Zabijaj hordy stworzeń na spalonych piaskach czyśćca i sprzedawaj ich poplamione złotem zwłoki tchórzliwym kapłanom. Zabij wspaniałych bossów i wykorzystaj dochody, aby uzyskać dostęp do Elizjum, miejsca kosmicznych objawień – czytamy w opisie gry na Steam.

GramTV przedstawia:

Jak z pewnością zauważyliście warstwa fabularna gry prezentuje się dość mrocznie, co dotyczy również samej oprawy. W trakcie przygody po czyśćcu zmierzymy się z wrogami inspirowanymi mitologiami starożytnej Grecji, Rzymu i chrześcijaństwa. Twórcy zapowiadają wymagające i niezwykle brutalne potyczki. Z pomocą przyjdzie nam szeroki wachlarz uzbrojenia oraz system ulepszeń.

Twórcy zapowiedzieli, że ten brutalny FPS w przyszłości trafi na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series S/X. Niestety nie ujawnili chociażby przybliżonej daty premiery.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!