Overwatch 2 – prezentacja nowego bohatera już dziś

Smolak
2022/11/04 11:10
1
0

Nowa postać zawita do gry wraz z kolejnym sezonem.

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich fanów Overwatch 2. Już dziś – podczas Overwatch League Grand Finals – zaprezentowana zostanie nowa postać, która trafi do gry wraz rozpoczęciem drugiego sezonu zmagań. Przypomnijmy, że jego wprowadzenie zaplanowane zostało na 6 grudnia.

Overwatch 2 – prezentacja nowego bohatera już dziś

Overwatch 2 prezentacja nowej postaci już dziś

Jak donosi portal gamingbolt.com, nowa postać ma być tankiem, a podczas eventu zaprezentowana zostanie także kolejna mapa. Powinniśmy doczekać się również informacji o pomniejszych zmianach i nowościach kosmetycznych.

Premiera Overwatch 2 przebiegła w cieniu kontrowersji zarówno za sprawą błędów technicznych, jak i nikłych zmian, które pojawiły się w sequelu. Wszystko wskazuje jednak na to, że ta sieciowa strzelanka radzi sobie całkiem nieźle. W końcu wyniki mówią same za siebie. Przypomnijmy, że w zaledwie 10 dni od premiery Overwatch 2 zdobył 25 milionów graczy.

Oczywiście, chętnie dowiemy się, co Wy myślicie o Overwatch 2 i jakie są Wasze wrażenia z rozgrywki. Tych, którzy jeszcze nie mieli okazji zagrać w tę produkcję, odsyłamy do przygotowanej przez nas recenzji. Muradin zatytułował swój tekst „Overwatch 2 - recenzja aktualizacji?”, a gra finalnie otrzymała ocenę 7.5/10.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
Maver_PL
Gramowicz
04/11/2022 16:52

Zdobył 25 mln graczy czy "odzyskał"? Poza tym ciężko mówiąc o zdobywaniu w darmowym crapie gdzie każdy może założyć 10 kont, albo instaluje z ciekawosci a potem rzuca w kąt. Rozwalenie OW i udawanie przejscia na model pseudo f2p to największy rak. Patologia współczesnych czasów. Niedopracowana, nieskonczona gra, z brakującymi assetami, bugami do wyłapania gdyby choć jeden betatester ją sprawdził itp... absolutnie nic nie zostało w grze zmienione, poza drobnymi zmianami wizualnymi i modelem płatności żeby doić kase udając że zrobilismy drugą część a nie tylko przerobiliśmy sklep.  Kolejna firma do wrzucenia do wora z Januszami tego biznesu.A wy dalej bijcie brawo i klaskajcie patrzac jak fajne gry są kaleczone takimi pomysłami. Za pare lat sam nie bedziecie mieli w co grac :P