Ostatnie tygodnie sprzedaży Forza Motorsport 7. Specjalna oferta z Game Passem

LM
2021/07/30 15:07
0
0

Forza Motorsport 7 zjeżdża z cyfrowych sklepów niespełna cztery lata od rynkowej premiery.

Ostatnie tygodnie sprzedaży Forza Motorsport 7. Specjalna oferta z Game Passem

W najnowszym komunikacie przedstawiciele Turn10 Studios poinformowali, że już za kilka tygodni z oferty cyfrowej dystrybucji zniknie Forza Motorsport 7. Tytuł najprawdopodobniej zbliża się do końca umów licencyjnych na wykorzystane w grze pojazdy, ale nawet jeśli Microsoft nie może już na nim zarabiać, to nie zmieni to zbyt wiele dla posiadaczy gry. Forza Motorsport 7 zostanie wycofana ze sprzedaży dokładnie 15 września, ale posiadacze gry nie tylko będą cieszyć się grą i dodatkami, ale też bez problemów pobawią w sieci.

GramTV przedstawia:

Nieco inaczej wygląda jednak kwestia abonentów Xbox Game Pass. Gra zniknie z katalogu we wspomnianym terminie, ale jeśli zakupiliście wcześniej DLC do gry, to otrzymacie token z pełną wersją tytułu. Jednym słowem jeśli chcecie kontynuować zabawę z Forzą, to powinniście jak najszybciej sięgnąć po produkcję w promocyjnej cenie lub DLC do niej. Tokeny dla posiadaczy DLC będą rozdawane do 2 sierpnia, a czas na przypisanie gry do konta macie do 15 września 2023 roku. Po tym czasie tokeny wygasną.

Forza Motorsport 7 zadebiutowała w październiku 2017 roku na PC i Xboksie One. Tytuł znika ze sprzedaży po niespełna 4 latach od premiery, ale już na horyzoncie mamy nowe Forza Motorsport i Forza Horizon 5.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!