Forza Motorsport 8 w rękach pierwszych graczy. Twórcy otwarci na uwagi

LM
2021/04/22 12:25
1
0

Turn 10 zamierza znacznie mocniej zaangażować fanów serii Forza do prac nad najnowszą odsłoną Motorsport. Gra zmierza na PC i konsole Xbox Series.

Forza Motorsport 8 w rękach pierwszych graczy. Twórcy otwarci na uwagi

Nawet jeśli jeszcze jakiś czas temu przedstawiciele Turn 10 Studios informowali, iż nowa Forza Motorsport jest jeszcze na wczesnym etapie produkcji, to studio jest gotowe podzielić się z graczami wycinkiem tytułu. Na oficjalnych kanałach marki ogłoszono, że niewielkie grono graczy będzie miało okazję przetestować bliżej nieokreślone elementy gry Forza Motorsport (8), aczkolwiek nie poznaliśmy tu zbyt wielu konkretów.

Dyrektor kreatywny gry, Chris Esaki, zapowiedział za to, że tym razem studio zamierza aktywnie zaangażować fanów w proces deweloperski. Wszystko to, by mieć pewność, że miłośnikom gier wyścigowych spodoba się nowe, odmienione oblicze serii. Zainteresowani udziałem w podobnych przedsięwzięciach powinni zarejestrować się w panelu marki Forza, by zwiększyć swoje szanse na testowanie wczesnych wersji tytułu.

GramTV przedstawia:

Nowa Forza Motorsport zmierza na konsole Xbox Series i PC. Bez oficjalnej daty premiery, ale z obietnicą debiutu bezpośrednio w katalogu Xbox Game Pass.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
1
noico
Gramowicz
23/04/2021 07:12

"nowe, odmienione oblicze serii" 

Co to ma oznaczać?​