Oppenheimer z nowym obszernym zwiastunem. Ta zapowiedź to prawdziwe dzieło sztuki

Krzysztof Żołyński
2023/07/14 11:00
0
0

Wyczekiwane i mocno dyskutowane widowisko Christophera Nolana trafi do kin w przyszłym tygodniu, ale już teraz możemy zobaczyć trwający pięć minut, niezwykle poruszający zwiastun.

Na tydzień przed premierą otrzymujemy pięciominutową zapowiedź, która pozwala naprawdę mocno wczuć się w klimat nadchodzącego widowiska. Pokazano w niej niesamowitą historię jednego człowieka, który podjął się stworzenia broni, pozwalającej na rozpętanie globalnej apokalipsy.

Oppenheimer z nowym obszernym zwiastunem. Ta zapowiedź to prawdziwe dzieło sztuki

Nowy film został napisany i wyreżyserowany przez Nolana, twórcę takich filmów jak Incepcja i Interstellar. Oppenheimer to film nakręcony w technologii IMAX, który przybliży widzom genialny umysł i niszczycielską pracę J. Roberta Oppenheimera, człowieka, który zaryzykował zniszczenie świata, aby ocalić go z uścisku państw Osi podczas II wojny światowej.

Oppenheimer – pierwsze reakcje na film Christophera Nolana. Dzieło zasługuje na Oscary

GramTV przedstawia:

Cillian Murphy wciela się w Oppenheimera, a Emily Blunt w rolę jego żony, biologa i botanika. W filmie występują także Matt Damon jako generał Leslie Groves Jr, pewny siebie dyrektor Projektu Manhattan oraz Robert Downey Jr jako Lewis Strauss, komisarz Komisji Energii Atomowej Stanów Zjednoczonych.

Widowisko Nolana trafi do kin 21 lipca 2023 roku.

Nowy zwiastun filmu Oppenheimer

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!