Once Human z dokładną godziną premiery. Demo gry zrobiło furorę podczas Steam Next Fest

Patrycja Pietrowska
2024/07/04 15:45
0
0

Wieloosobowa gra survivalowa w otwartym świecie niebawem zadebiutuje na rynku.

Pojawiły się dobre wieści dla wszystkich oczekujących na premierę Once Human. Produkcja, której demo zrobiło furorę podczas Steam Next Fest, już wkrótce trafi w ręce graczy. Twórcy podzielili się natomiast informacjami związanymi z dokładną godziną debiutu wieloosobowej gry survivalowej.

Once Human
Once Human

Once Human z dokładną godziną premiery. Sieciowy survival niebawem trafi w ręce graczy

Jak wspomnieliśmy powyżej, podczas Steam Next Fest najchętniej ogrywaną wersją demonstracyjną było właśnie demo Once Human. Ponadto osadzona w postapokaliptycznej przyszłości gra survivalowa znajduje się w pierwszej piątce najczęściej dodawanych do listy życzeń na Steam produkcji. Once Human stanowi zatem jedną z najbardziej oczekiwanych premier w najbliższym czasie.

Twórcy postanowili natomiast podzielić się dokładniejszymi informacjami związanymi z premierą gry. Zgodnie z treścią umieszczonego w mediach społecznościowych wpisu, Once Human zadebiutuje 9 lipca 2024 roku o godzinie 23:00 czasu polskiego. Wersję pecetową będzie można pobrać zarówno z platformy Valve, jak i z Epic Games Store. Na ten moment termin premiery na urządzeniach mobilnych z systemami iOS i Android pozostaje tajemnicą.

Once Human to osadzona w postapokaliptycznej przyszłości gra survivalowa w otwartym świecie dla wielu graczy. Połącz siły ze znajomymi i zwalczajcie potwory, odkrywajcie spiski, rywalizujcie o zasoby i budujcie własne terytorium. Kiedyś byliście ludźmi. Teraz macie moc, którą możecie zmienić świat. – głosi opis gry Once Human na platformie Steam.

GramTV przedstawia:

W Once Human liczyć się będzie przede wszystkim umiejętność przetrwania w dziczy. Na drodze graczy staną niezliczeni przeciwnicy i bossowie z innego wymiaru, z którymi zawalczymy za pomocą broni dostępnych w siedmiu kategoriach. Produkcja oferuje również możliwość zbudowania własnego domu, a także poznania tajemnic świata gry.

Przypomnijmy zatem raz jeszcze, że data premiery Once Human to 9 lipca 2024 roku o 23:00 czasu polskiego. Zainteresowani już niebawem będą mogli zatem przekonać się, co ma do zaoferowania produkcja przygotowana przez Starry Studio.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!