Nowy zwiastun Suicide Squad: Kill the Justice League prezentuje kolejną postać

Mikołaj Ciesielski
2023/11/28 07:30
0
0

Rocksteady Studios przedstawia trzeciego członka Legionu Samobójców.

W zeszłym tygodniu mieliśmy okazję zobaczyć dwa nowe zwiastuny gry Suicide Squad: Kill the Justice League. Pierwszy z nich skupiał się na prezentacji Harley Quinn, a drugi przybliżył postać King Sharka. Rocksteady Studios najwyraźniej nie zamierza zwalniać tempa. Wczoraj w sieci pojawił się bowiem kolejny gameplay trailer wspomnianej produkcji. Najnowszy materiał promocyjny nadchodzącej gry twórców serii Batman: Arkham pozwala przyjrzeć się kolejnej postaci.

Nowy zwiastun Suicide Squad: Kill the Justice League prezentuje kolejną postać

Suicide Squad: Kill the Justice League na kolejnym zwiastunie. Rocksteady Studios przedstawia Kapitana Boomeranga

Bohaterem najnowszego zwiastuna Suicide Squad: Kill the Justice League jest George Harkness znany szerzej jako Kapitan Boomerang. W opublikowanym materiale Rocksteady Studios przypomina, że wspomniana postać została wielokrotnie ośmieszona przez Flasha. Złoczyńca z pewnością będzie chciał więc skorzystać z okazji i odegrać się na jednym z członków Ligi Sprawiedliwości.

Kapitan Boomerang sam przyznaje, że nadużywa alkoholu i źle się zachowuje, by maskować brak pewności siebie. Harkness wyraźnie działa również na nerwy Amandzie Waller, która nie ukrywa, że chętnie zlikwidowałaby wspomnianą postać. Rzućcie okiem na materiał na dole wiadomości i sprawdźcie, czego jeszcze można spodziewać się przeciwniku Flasha.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Suicide Squad: Kill the Justice League ma zadebiutować na komputerach osobistych, a także na konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S dokładnie 2 lutego 2024 roku. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z oficjalnymi wymaganiami sprzętowymi nowej produkcji Rocksteady Studios.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!