Path of Exile 2 żyje i wygląda świetnie. Mamy nowy zwiastun i obszerny gameplay

Mikołaj Ciesielski
2021/04/09 09:20

Studio Grinding Gear Games przypomina graczom o swojej produkcji.

Path of Exile 2 żyje i wygląda świetnie. Mamy nowy zwiastun i obszerny gameplay

Path of Exile 2 zapowiedziano pod koniec 2019 roku. Pierwsze testy miały odbyć się już jakiś czas temu, ale pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany twórców, a Chris Wilson, jeden z założycieli studia Grinding Gear Games, zdradził w styczniu, że na premierę gry będziemy musieli poczekać do 2022 roku. Tymczasem deweloperzy postanowili przypomnieć graczom o Path of Exile 2 i zaprezentowali nowy zwiastun, a także obszerny gameplay ze swojej nadchodzącej produkcji.

Twórcy podkreślają, że zaprezentowane fragmenty rozgrywki pokazują „walkę nowej generacji”, a my mamy okazję zobaczyć, jak w akcji sprawują się dwie nowe bronie – kusza oraz włócznia. Trzeba przyznać, że całość już teraz wygląda bardzo dobrze, a należy pamiętać, że do premiery gry wciąż daleka droga, dlatego możemy być pewni, że wiele elementów ulegnie jeszcze poprawie. Rzućcie okiem na opublikowane materiały i oceńcie sami.

Ponadto dzięki redakcji serwisu Wccftech dowiedzieliśmy się, że Path of Exile 2 najprawdopodobniej pojawi się wyłącznie na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S, oferując cross-play pomiędzy wymienionymi platformami. Produkcja Grinding Gear Games ominie więc PlayStation 4 i Xboksa One. Nadal nie znamy jednak daty premiery gry.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
luckymike11
Gramowicz
09/04/2021 10:25

Genialny gameplay i trailer. Widze tu olbrzymi progress. Bardzo mi się podoba całość i ogól. Widać też fajne zachowanie przeciwników, ich charakter, wściekłość itd. Jak ja bym chciał żeby ta gra wyszła po polsku :-)