Path of Exile 2 zalicza obsuwę. Rozszerzenia pierwowzoru zgodnie z planem

LM
2020/06/26 11:15

Grinding Gear Games uprzedza – Path of Exile 2 nie dojedzie na czas, ale przynajmniej doczekamy się zaplanowanych dodatków.

Jeśli należycie do grona miłośników gry Path of Exile, to mamy, a właściwie studio Grinding Gear Games ma dla Was dwie wiadomości – dobrą i złą. Ekipa dokłada wszelkich starań, by dowieźć na serwery zaplanowane na ten rok rozszerzenia do Path of Exile, więc nadal możecie spodziewać się ich kolejno we wrześniu i grudniu. Dokładnych terminów nie wskazano, ale nie powinniśmy oczekiwać tu szczególnych zawirowań.

Path of Exile 2 zalicza obsuwę. Rozszerzenia pierwowzoru zgodnie z planem

Zupełnie inaczej wygląda proces deweloperski zapowiedzianego w minionym roku Path of Exile 2. Tytuł oberwał przy okazji pandemii i już na tym etapie twórcy ogłosili, że przed końcem 2020 roku gra z pewnością nie pojawi się na rynku. Mowa tu oczywiście o zaplanowanych na ostatni kwartał testach beta, których powinniśmy spodziewać się już w 2021 roku. Możemy też oczekiwać, że premierowa wersja Path of Exile 2 zaliczy proporcjonalną obsuwę.

GramTV przedstawia:

Tymczasem niedawno na PC i konsolach ukazało się Harvest, najnowsze rozszerzenie do Path of Exile. Tytuł dostępny jest w modelu free-to-play na wszystkich dedykowanych platformach sprzętowych, a omawiany tu sequel zostanie zintegrowany w ramach jednego buildu z pierwowzorem.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!