Nowy tryb zawitał do Alan Wake 2. Z tej okazji twórcy zorganizowali specjalny konkurs

Patrycja Pietrowska
2024/06/18 12:55
1
0

Do wygrania karta graficzna NVIDIA GeForce RTX 4090 w wersji Founder Edition.

W październiku ubiegłego roku na rynku zadebiutował Alan Wake 2. Produkcja spotkała się z ciepłym odbiorem wśród recenzentów, uzyskując w serwisie Metacritic średnią ocen na poziomie 89/100. Jakiś czas temu dowiedzieliśmy się natomiast, że do gry zmierza nowy tryb, który pozwoli wykonać kreatywne „fotografie”. Aktualizacja wprowadzająca nowość jest już dostępna dla wszystkich graczy, natomiast teraz Remedy postanowiło ogłosić specjalny konkurs.

Alan Wake 2
Alan Wake 2

Alan Wake 2 z trybem fotograficznym. Remedy przygotowało konkurs z atrakcyjną nagrodą główną

Do wszystkich graczy Alan Wake 2 trafiła już aktualizacja wprowadzająca tryb fotograficzny. Z tej okazji deweloperzy odpowiedzialni za tytuł postanowili zorganizować specjalny konkurs. Udział mogą wziąć wszyscy zainteresowani, którzy ukończyli 18 rok życia, w dniach od 17 czerwca do 8 lipca 2024 roku. Zadaniem konkursowym jest natomiast wykonanie najlepszego ujęcia przy pomocy wspomnianego trybu, oraz udostępnienie swojego dzieła na platformie X (dawny Twitter) lub na Instagramie – należy pamiętać, aby dodać hashtag #AW2Photography.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez Remedy po 8 lipca 2024 roku. Zespół przewidział nagrody dla trzech najlepszych zrzutów ekranu wykonanych w trybie fotograficznym. Za pierwsze miejsce można zgarnąć kartę graficzną NVIDIA GeForce RTX 4090. Laureat drugiego miejsca może liczyć na bluzę Makia x Alan Wake Cultist oraz album The Art and Making of Control. Ostatni na podium otrzyma natomiast termos Airam x Alan Wake oraz kubek Oh Deer Diner. Regulamin konkursu dostępny jest pod tym adresem.

Niezależnie od tego, czy przemierzasz mgliste, porośnięte lasami północno-zachodnie wybrzeże Stanów Zjednoczonych, czy też niesamowite, zalane deszczem ulice Nowego Jorku w Leżu Mroku, tryb foto zapewni ci komplet narzędzi do dokumentowania twojej podróży. Kamera swobodna, ujęcia pełnoklatkowe i szeroki wachlarz ustawień pozwalają ukrywać postacie i dostosować efekty takie jak nasycenie czy zniekształcenie soczewki, żeby cyknąć fotkę idealną. – czytamy w opisie trybu fotograficznego.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Alan Wake 2 trafił na rynek 27 października 2024 roku. Gra jest dostępna na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
1
wolff01
Gramowicz
18/06/2024 14:05

Alan Woke xD