Nowe wieści o serialu The Last of Us. Neil Druckmann zapowiedział nową bohaterkę

Krzysztof Żołyński
2023/03/20 21:45

Pierwszy sezon The Last of Us zakończony, ale Neil Druckmann ujawnia nowe szczegóły.

Neil Druckmann – współtwórca gry i serialu – nie marnuje czasu. Ledwie zakończyła się pierwsza seria, a już dowiadujemy się kolejnych rzeczy na temat kontynuacji. Trzeba przyznać, że robi się coraz ciekawiej.

Drugi sezon The Last of Us jest w planach HBO, ale musimy być cierpliwi

Odcinek specjalny serialu The Last of Us z datą premiery na polskim HBO Max

Tak, żyrafa z ostatniego odcinka serialu The Last of Us była prawdziwa

Niedawno usłyszeliśmy, że można się spodziewać co najmniej dwóch kolejnych sezonów, a także zapowiedź, że fabularnie będą one coraz mocniej odbiegać od growego pierwowzoru. Ten komunikat wywołał radość wielu widzów, gdyż chętnie zobaczą oni coś nowego niż tyko kalkę wydarzeń znanych z gier.

GramTV przedstawia:

Tym razem Neil Druckmann zapewnił widzów, że drugi sezon serialu został już zamówiony, ale jeszcze bardziej pikantną nowiną jest fakt wprowadzenia nowej bohaterki, mającej odegrać niezmiernie ważną rolę w przyszłych wydarzeniach.

Kim będzie nowa bohaterka The Last of Us?

Neil Druckmann opublikował na swoim profilu na Twitterze specjalną grafikę oznajmiającą pojawienie się nowej bohaterki.

Wczytywanie ramki mediów.

Gracze, którzy zaliczyli obie części produkcji Naughty Dog z pewnością domyślają się o kogo chodzi, ale ponieważ nie wszyscy przepadają za tym sposobem rozrywki to kolejny akapit potraktujcie jako duży spoiler i przeczytajcie go na własną odpowiedzialność.

Jak zapewne pamiętacie Joel zastrzelił lekarza mającego dokonać operacji na Ellie. Nową bohaterką będzie Abby Anderson i z pewnością narobi w serialu sporo fermentu. Jest ona córką zabitego medyka i jak nietrudno się domyślić pała ogromną ochotą zemsty na sprawcy nagłego zejścia swego rodziciela. Na dokładkę należy ona do grupy WLF (Washington Liberation Front), a więc Świetliki nie są jej obce. Wprowadzając tę postać autorzy scenariusza decydują się na pokazanie równie mocnej historii jak wszystko co do tej pory działo się wokół Ellie. W zasadzie można powiedzieć, że w drugim sezonie to właśnie Abby zdominuje opowieść.

Nie możecie się doczekać? Tutaj niestety nie ma dobrych wieści, bo jak już pisaliśmy, Bella Ramsey grająca Ellie zdradziła, że aktorzy nie wrócą na plan wcześniej jak pod koniec tego roku. Oznacza to, że premiera drugiego sezonu może mieć miejsce nawet na początku 2025 roku.

Komentarze
2
Krzysztof Żołyński
Gramowicz
21/03/2023 01:34
Headbangerr napisał:

"Abby zdominuje opowieść"? 

Jeśli serial w dalszym ciągu zachowa wierność oryginałowi, to oczywistym jest, że Abby niczego nie zdominuje, a już na pewno nie w drugim sezonie, jeśli potwierdzi się informacja o dwóch sezonach serialu dla adaptacji TLOU2.

Nie zachowa wierności. To już ponoć postanowione.

Headbangerr
Gramowicz
20/03/2023 22:20

"Abby zdominuje opowieść"? 

Jeśli serial w dalszym ciągu zachowa wierność oryginałowi, to oczywistym jest, że Abby niczego nie zdominuje, a już na pewno nie w drugim sezonie, jeśli potwierdzi się informacja o dwóch sezonach serialu dla adaptacji TLOU2.