Nowe spojrzenie na Ariel z Małej Syrenki. Zwiastun filmu z datą premiery

Radosław Krajewski
2023/03/08 17:50

Disney zapowiedział pierwszy pełnoprawny zwiastun aktorskiej Małej Syrenki.

Wytwórnia nareszcie rozpoczyna kampanię promocyjną swojego najnowszego aktorskiego remake’u klasycznej animacji. W ostatnich tygodniach do sieci wyciekło sporo zdjęć prezentujących oficjalne licencjonowane produkty z filmu, w tym puzzle, na których mogliśmy po raz pierwszy zobaczyć wizerunek Sebastiana z Małej Syrenki, który wywołał pewne kontrowersje. Na kolejnych zdjęciach zaprezentowano księcia Eryka, Króla Trytona, a także główną antagonistkę, czyli Urszulę. Tym razem otrzymaliśmy oficjalny materiał prezentujący Ariel. Na poniższym plakacie możecie kolejny raz zobaczyć bohaterkę Małej Syrenki.

Nowe spojrzenie na Ariel z Małej Syrenki. Zwiastun filmu z datą premiery

Mała Syrenka – pierwszy zwiastun zadebiutuje z okazji Oscarów

Disney zapowiedział również, że pierwszy oficjalny zwiastun pojawi się podczas tegorocznych Oscarów, które odbędą się już w nocy z niedzieli na poniedziałek czasu polskiego. Nie wiadomo, czy na premierę zwiastuna będziemy musieli poczekać do samej ceremonii, czy też Disney zdecyduje się udostępnić materiał z aktorskiej Małej Syrenki do sieci na kilka godzin przed startem gali.

GramTV przedstawia:

Za reżyserię odpowiada Rob Marshall, twórca Piratów z Karaibów: Na nieznanych wodach, Tajemnicy lasu oraz Mary Poppins powraca. W obsadzie znaleźli się: Halle Bailey, Jonah Hauer-King, Daveed Diggs, Jacob Tremblay, Awkwafina, Javier Bardem, Melissa McCarthy, Noma Dumezweni, Art Malik, Lorena Andrea, Kajsa Mohammar, Jessica Alexander, Russell Balogh, Adrian Christopher, Emily Coates oraz Simone Ashley.

Przypomnijmy, że premiera Małej Syrenki została zaplanowana na 26 maja 2023 roku.

Mała Syrenka – pierwszy zwiastun zadebiutuje z okazji Oscarów, Nowe spojrzenie na Ariel z Małej Syrenki. Zwiastun filmu z datą premiery
Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!