No Rest for the Wicked na obszernym gameplayu. Zobaczcie pierwsze 90 minut gry

Mikołaj Ciesielski
2024/03/11 09:00
0
0

Nadchodząca produkcja Moon Studios ma szansę podbić serca fanów gatunku action-RPG.

Na początku marca poznaliśmy datę premiery No Rest for the Wicked we wczesnym dostępie. Moon Studios podzieliło się również kilkoma szczegółami, a także wstępnymi planami rozwoju swojej produkcji. W ostatnich dniach do sieci trafił natomiast obszerny gameplay ze wspomnianego tytułu. Rzeczony materiał pozwala zobaczyć pierwsze 90 minut z nadchodzącego action-RPG od twórców Ori and the Blind Forest i Ori and the Will of the Wisps.

No Rest for the Wicked na obszernym gameplayu. Zobaczcie pierwsze 90 minut gry

No Rest for the Wicked na 90-minutowej rozgrywce. Gameplay pokazuje początek przygody

Jak wspomnieliśmy wyżej, opublikowany przez redakcję Eurogamer gameplay pozwala zobaczyć początek przygody w No Rest for the Wicked. Całość rozpoczyna się od stworzenia postaci i obejrzenia otwierającego przerywnika. Następnie materiał skupia się na eksploracji obszaru o nazwie The Shallows, ale to nie koniec atrakcji.

Udostępniony przez redakcję Eurogamer gameplay pokazuje również walkę z bossem. Starcie ze wspomnianym przeciwnikiem mieliśmy już jednak okazję zobaczyć jakiś czas temu w materiale opublikowanym przez IGN. Po rozprawieniu się z wymagającym oponentem dziennikarz kontynuuje natomiast przygodę i zwiedza kolejny obszar o nazwie Orban Glades.

GramTV przedstawia:

Trzeba przyznać, że No Rest for the Wicked wygląda naprawdę dobrze. Zgodnie z zapowiedziami nadchodząca produkcja Moon Studios pozwoli również na wspólną zabawę ze znajomymi w kooperacyjnym trybie kampanii. Deweloperzy zapowiadają, że gracze będą mogli dzielić się w nim wszystkimi doświadczeniami lub „pójść własną drogą”.

Na koniec przypomnijmy, że No Rest for the Wicked powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Zgodnie z zapowiedziami gra ma zadebiutować we wczesnym dostępie na PC już 18 kwietnia 2024 roku. Tymczasem rzućcie okiem na poniższy gameplay i sprawdźcie, jak nadchodząca produkcja Moon Studios prezentuje się w akcji.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!